Hama MW-900 - ergonomiczna myszka bezprzewodowa do pracy

Hama MW-900 - ergonomiczna myszka bezprzewodowa do pracy

Hama MW-900 tmysz z czujnikiem laserowym, czterostopniową regulacją czułości i 7 przyciskami z opcją przeprogramowania. Odbiornik USB można schować w obudowie urządzenia, oszczędzając w ten sposób miejsce w trakcie podróży. Do wyboru jest aż 5 wersji kolorystycznych.

Hama MW-900 cechuje się lekką wagą i nieco większymi gabarytami (wymiary 7,2 x 12,3 x 4 cm), ale w żadnym wypadku nie jest toporny. Działa oczywiście za pomocą połączenia radiowego (zasięg wynosi 10 metrów), nie musimy więc przejmować się niewygodnym okablowaniem. Można jej używać na prawie wszystkich powierzchniach. Mysz przystosowano dla osób praworęcznych i została wyposażona czujnik laserowy oraz w czterostopniową regulację czułości. Urządzenie posiada DPI na poziomie 3200, ale dla zwykłego przeglądania sieci lub pracowania z dokumentami tekstowymi powinna wystarczyć czułość na poziomie 1200 albo nawet 600 DPI.

Hama MW-900 cechuje się lekką wagą i nieco większymi gabarytami (wymiary 7,2 x 12,3 x 4 cm) i ma DPI na poziomie 3200.

Hama MW-900 - ergonomiczna myszka bezprzewodowa do zabawy i pracy

Myszka może pochwalić się 7 przyciskami funkcyjnymi, które przekładają się na wygodną pracę. Natomiast przyciski przeglądarki ułatwiają cofanie i przełączanie na następną stronę internetową. Pomyślano również o możliwości przeprogramowania środkowego przycisku myszy, tak samo jak tego znajdującego się pod kciukiem. Każdy może dostosować je do swoich indywidualnych potrzeb. Warto dodać, że odbiornik USB można schować w obudowie myszy.

Sprzęt potrafi przejść w tryb uśpienia, gdy nie jest przez dłuższy czas używany. Zaopatrzono ją też w specjalny osobny wyłącznik, z kolei sygnał lampki kontrolnej powiadomi nas o konieczności naładowania. Myszka Hama MW-900 jest w sprzedaży w aż 5 odsłonach kolorystycznych: grantowej, czarnej, ciemnoszarej, jasnoszarej i beżowej. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 119 zł.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hama MW-900 - ergonomiczna myszka bezprzewodowa do pracy

 0