Hama przedstawia niszczarkę Premium Auto M120

Hama przedstawia niszczarkę Premium Auto M120

Do oferty marki dołączyła niszczarka z 25-litrowym pojemnikiem na ścinki, pozbywająca się zarówno dokumentów, jak i plastikowych kart. Zaopatrzono ją w też w automatyczny podajnik papieru i kontrolne diody LED.

Tego typu urządzenie jest niezbędne w każdym biurze, ale też w wielu domach. Niszczarka to odpowiedź na dotyczący nas wszystkich odwieczny problem zalegających mas papieru, z których część może zawierać dane poufne, osobowe (RODO) lub po prostu informacje, których nie powinny poznać osoby postronne. Wymiary niszczarki Hama Premium Auto M120 wynoszą 37 x 26 x 52,3 cm, spokojnie zmieści się więc pod biurkiem czy stolikiem. Maksymalna szerokość wciągania papieru to 225 mm, maksymalna szerokość wlotu wynosi 225 mm, zaś najwyższa prędkość cięcia 2,2 m/min. Wyróżnia się automatycznym podajnikiem papieru, mieszczącym maksymalnie 120 arkuszy DIN A4 (gramatura 80 g/m²). Oznacza to, że nie musimy przez cały czas stać obok urządzenia i obsługiwać go.

Wymiary niszczarki Hama Premium Auto M120 wynoszą 37 x 26 x 52,3 cm.

Hama przedstawia niszczarkę Premium Auto M120

W trybie automatycznym może działać przez godzinę. Zapewnia możliwość równoczesnego automatycznego i ręcznego podawania papieru. Obsługuje do 5 arkuszy papieru DIN A4 w trybie ręcznym. Dodajmy tu, że papier ze zszywkami może być niszczony zarówno przy automatycznym, jak i ręcznym podawaniu papieru. W urządzeniu nie zabrakło też funkcji automatycznego startu i stopu. W praktyce oznacza to, że stalowe wałki tnące uruchamiają się automatycznie po podaniu materiału do rozdrobnienia i zatrzymują po zakończeniu procesu niszczenia. Producent pomyślał też o funkcji automatycznego cofania w przypadku zacięcia papieru. Niszczarka jest również zabezpieczona przed przegrzaniem, automatycznie wyłączając się w odpowiednim momencie.

W komplecie znajduje się oczywiście wysuwany kosz na papier o pojemności 25 litrów z okienkiem do podglądu. Cała niszczarka osadzona została na kółkach, pozwalających na wygodne przemieszczanie. Znajdziemy też w niej trzy lampki LED: funkcji power, przegrzania i sygnalizującą zapełnienie kosza. Silnik działa cicho (głośność maksymalnie 60 dB, niewiele więcej niż standardowa lodówka) i nie przeszkadza w codziennych czynnościach. Producent oferuje gwarancję na niszczarkę na dwa lata. Sugerowana cena detaliczna niszczarki Hama Premium Auto M120 wynosi 899 zł.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hama przedstawia niszczarkę Premium Auto M120

 0