Helium 100BT. Kompaktowe głośniki stereo od Genesis

Helium 100BT. Kompaktowe głośniki stereo od Genesis

Genesis Helium 100BT to głośniki, których design zrywa z tym, do czego przyzwyczaił fanów producent. Kompaktowe kolumny zostały wyposażone w podświetlenie RGB. Pierścienie RGB otaczają membrany głośników i mają pozwolić użytkownikom lepiej wyrazić siebie i stworzyć unikalne stanowisko do gier. Iluminacja powinna być dobrze widoczna dzięki zastosowaniu perforowanych maskownic. Genesis Helium 100BT to głośniki komputerowe, których design zrywa z tym, do czego przyzwyczaił fanów producent. Kompaktowe kolumny zostały wyposażone w podświetlenie LED. Pierścienie RGB otaczają membrany głośników i mają pozwolić użytkownikom lepiej wyrazić siebie i stworzyć unikalne stanowisko do gier. Iluminacja powinna być dobrze widoczna dzięki zastosowaniu perforowanych maskownic. Widać przez nie także otwór wentylacyjny będący elementem systemu Bass Reflex.

Genesis Helium 100BT to kompaktowe głośniki wyposażone w podświetlenie RGB.

Helium 100BT. Kompaktowe głośniki stereo od Genesis

Można więc liczyć, że mimo niewielkich rozmiarów nie zabraknie tonów niskich. Sam producent obiecuje, że głośniki Genesis Helium 100BT oferują wysoką jakość dźwięku. Źródło tego ostatniego można zaś podłączyć zarówno za pomocą przewodu ze złączem mini-jack 3,5 mm, jak i za pośrednictwem interfejsu Bluetooth 5.0. Na jednej z frontowych ścianek projektanci wkomponowali panel sterujący. Pozwala on na włączanie i wyłączanie sprzętu, regulację głośności, zmianę trybu podświetlenia i zawiera dodatkowe wyjście słuchawkowe. Genesis Helium 100BT zostały wycenione na około 149 zł. Zainteresowani znajdą je w polskich sklepach pod koniec sierpnia. Inną propozycją od Genesis, o której warto wspomnieć są słuchawki Argon 600. Jest to konstrukcja wokółuszna z kolei pałąk oraz sporych rozmiarów muszle wykończono skórą.

Wewnątrz muszle skrywają przetworniki o średnicy 50 milimetrów, które mają zapewnić czysty, szczegółowy i dobrze spozycjonowany dźwięk. Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon mający formę elastycznego ramienia, który da się go ukryć w jednym z nauszników. Genesis Argon 600 ma kabel o długości półtora metra. Jest on zabezpieczony przed uszkodzeniami tekstylnym oplotem i łączy się z dostarczonymi adapterami. Każdy z nich wydłuża przewód o kolejny metr oferując inny wtyk. Jeden ma 4- polowe złącze mini-jack 3,5 mm, drugi natomiast dwa trójpolowe mini-jacki 3,5 mm. Słuchawki pojawią się sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni w cenie około 149 zł. Słuchawki gamingowe Genesis Argon 600 to propozycja dla osób, które stronią od krzykliwego designu.

Dane techniczne:

  • moc RMS: 10 W (2 x 5 W)
  • pasmo przenoszenia: 120 Hz - 20 kHz
  • komunikacja: przewodowa (mini-jack 3,5 mm), bezprzewodowa (Bluetooth 5.0)
  • złącza: zasilanie (USB), dźwięk (mini-jack 3,5 mm)
  • wymiary: 200 x 85 x 105 mm
  • długości przewodów: pomiędzy głośnikami: 150 cm, zasilającego: 150 cm

Pokaż / Dodaj komentarze do: Helium 100BT. Kompaktowe głośniki stereo od Genesis

 0