Hisense wprowadza 65-calowy gamingowy telewizor 4K HDR 240 Hz z AMD FreeSync Premium w super cenie

Hisense wprowadza 65-calowy gamingowy telewizor 4K HDR 240 Hz z AMD FreeSync Premium w super cenie

Producenci od dłuższego czasu implementują w swoich telewizorach technologie, które oprócz konsumentów typowych treści filmowo-serialowych, zadowolą również graczy. Hisense właśnie zaprezentowało 65-calowy monitor telewizor, który oferuje rozdzielczość 4K, odświeżanie na poziomie 240 Hz i AMD FreeSync Premium. A to wszystko w dość atrakcyjnej cenie.

Hisense zaprezentował 65-calowy telewizor 4K Gaming TV Ace 2023, który wyposażono w panel 4K z częstotliwością odświeżania 240 Hz i 240 Hz MEMC (oszacowanie ruchu, kompensacja ruchu). Urządzenie wspiera HDMI 2.1 48 Gb/s, VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) i AMD FreeSync Premium. Hisense twierdzi, że telewizor wyróżnia się dość niskim jak na taki sprzęt czasem reakcji 2,7 ms. Odświeżanie na tak wysokim poziomie sprawia, że producent celuje nie tylko w graczy konsolowych, którzy są głównymi odbiorcami telewizorów z opcjami gamingowymi, ale również w graczy PC, którzy w swoim zestawie posiadają naprawdę mocną kartę graficzną.

Hisense wprowadza 65-calowy telewizor ULED dla graczy, który oferuje prawdziwie gamingowe parametry w rozsądnej cenie.

Gaming TV Ace 2023 zawiera czterordzeniowy procesor ARM Cortex A73, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Panel ULED (własna technologia Hisense wykorzystująca panel LCD i filtr z kropek kwantowych) oferuje 1,07 miliarda kolorów, Delta-E 1,5 i kąty widzenia 178°, trzy porty HDMI (w tym jeden to HDMI 2.1),  WiFi 6 i port Ethernet.

Urządzenie wspiera HDR (Dolby Vision) oraz posiada głośniki o mocy 12 W. Co w tym wszystkim najlepsze, telewizor ten zaskakuje ceną i to bardzo pozytywnie. Hisense jest już dostępny w Chinach za około 5499 RMB, co stanowi niecałe 3700 zł. Niestety, jak dotąd nie wiadomo, czy sprzęt trafi do dystrybucji na pozostałych rynkach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hisense wprowadza 65-calowy gamingowy telewizor 4K HDR 240 Hz z AMD FreeSync Premium w super cenie

 0