Hogwarts Legacy ponownie opóźnione na PS4 i Xbox One. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość

Hogwarts Legacy ponownie opóźnione na PS4 i Xbox One. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość

Jeśli posiadacie starsze konsole i nie możecie doczekać się premiery Hogwarts Legacy, to niestety nie mamy dla Was dobrych wieści, bo wydawca właśnie potwierdził kolejne opóźnienie tego tytułu na poprzedniej generacji.

Hogwarts Legacy pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One dopiero 5 maja, więc jeśli posiadacie którąś z tych platform, musicie uzbroić się w cierpliwość na jeszcze dwa miesiące. O ile Warner Bros. Games i Avalanche Software ponownie nie przesuną daty premiery. 

Hogwarts Legacy pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One dopiero 5 maja.

W ciągu ostatnich kilku lat wydawca kilkakrotnie przekładał premierę gry, a ostatecznie gra miała zadebiutować 10 lutego na wszystkich konsolach (i PC). Jednak na chwilę przed premierą dowiedzieliśmy się, że Hogwarts Legacy tego dnia będzie dostępny tylko na PS5, Xbox Series X/S i PC w lutym, podczas gdy wersja PS4 i Xbox One zadebiutuje 4 kwietnia. Jak widać, nie udało się dotrzymać tego słowa.

Dziedzictwo Hogwartu, bo taki jest polski tytuł tej produkcji, to gra RPG akcji z otwartym światem, który możemy eksplorować. Istotnym elementem jest tu narzędzie do tworzenia postaci, za pomocą którego możemy wybrać własne imię, płeć, głos i wygląd. Całość rozgrywa się w popularnym uniwersum Harry'ego Pottera, ale na długo przed narodzinami Chłopca, Który Przeżył.

W ogłoszeniu twórcy powiedzieli, że „ciężko pracują, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia na wszystkich platformach”, ale „potrzebują więcej czasu, aby to zrobić”. Nie wyjaśnili, co przez to rozumieją, i zasadniczo powtarzają to, co mówili, kiedy ogłosili, że gra nie zostanie wydana na starsze konsole w lutym. Twórcy nie wspomnieli jednak nic o opóźnieniu wydania na Switcha, więc ta wersja prawdopodobnie zadebiutuje 25 lipca.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Hogwarts Legacy ponownie opóźnione na PS4 i Xbox One. Gracze muszą uzbroić się w cierpliwość

 0