Honor 50 Pro Plus ma zostać zaprezentowany w maju. Co już wiemy o nadchodzącym smartfonie?

Honor 50 Pro Plus ma zostać zaprezentowany w maju. Co już wiemy o nadchodzącym smartfonie?

Do sieci trafiły informacje odnośnie flagowego smartfona Honor 50 Pro Plus, który ma otrzymać możliwie najlepsze podzespoły. Dostanie on 6,79-calowy wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz wsparcie dla HDR10+. Ponadto w jego wnętrzu znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 888 z GPU Adreno 660 wspomagany przez 8 GB RAM LPDDR5 + pamięć 128 GB na dodatkowe dane typu UFS 3.1. Chociaż Gizchina wskazuje na nieznany układ wskazujący serię Exynos. Jednak czy Samsung zacznie sprzedawać swoje CPU Honorowi dopiero się przekonamy. W smartfonie znajdziemy również poczwórny zestaw aparatów - podstawowy 50 Mpix + 13 Mpix + 8 Mpix i sensor ToF. Fani selfie mogą liczyć na podwójną kamerę 32 + 8 Mpix. Nie zabraknie poza tym wsparcia dla standardów Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, dual SIM, NFC modemu 5G czy czytnika linii papilarnych.

Honor 50 Pro Plus otrzyma 6,79-calowy wyświetlacz AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz wsparcie dla HDR10+.

Honor 50 Pro Plus ma zostać zaprezentowany w maju. Co już wiemy o nadchodzącym smartfonie?

Całość zasili bateria o pojemności 4400 mAh z szybkim ładowaniem o mocy 66 W oraz ładowaniem bezprzewodowym 50 W. Honor 50 Pro Plus ma zostać zaprezentowany w maju 2021 roku. Smartfon zapewni też ochronę przed wodą i kurzem zgodnie ze standardem IP68. Podobno sam projekt urządzenia ma być zbliżony do Huawei P50. Należy jednak przypomnieć, że Honor nie jest już własnością chińskiego producenta, od którego odłączył się w ubiegłym roku. Nowy podmiot posiada mimo tego całkiem ambitne plany na przyszłość, w czym niewątpliwie pomoże rozwód z Huawei, ponieważ nie będzie już skazany na amerykańskie sankcje. Honor 50 Pro Plus to tylko jeden z kilku smartfonów, które poznamy w kolejnych miesiącach.

W planach jest bowiem m.in. składany telefon. Oprócz tego eks marka Huawei szykuje się do dużej ofensywy na rynku i według leakera z Weibo wypuści następne budżetowe urządzenia. Co ciekawe sternik Huawei w wypowiedzi z 2020 roku wyraził nadzieję, że Honor będzie stanowił dla jego przedsiębiorstwa największą konkurencję. Czy jednak dziecko Huawei zdoła poradzić sobie po opuszczeniu rodzica dowiemy się dopiero w przyszłości. Niewątpliwie sprzedaż daje Honorowi pewne możliwości, chociażby w dostępie do technologii.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Honor 50 Pro Plus ma zostać zaprezentowany w maju. Co już wiemy o nadchodzącym smartfonie?

 0