Honor ujawnia wygląd swojego nowego flagowca. Trudno odmówić mu oryginalności

Honor ujawnia wygląd swojego nowego flagowca. Trudno odmówić mu oryginalności

Smartfony z serii Honor 50 zostaną oficjalnie zaprezentowane już 16 czerwca, ale chińska firma postawiła uchylić już nieco rąbka tajemnicy i ujawniła wygląd tylnego panelu swojego nowego flagowego telefonu. Zdjęcia potwierdzają dotychczasowe przecieki na temat urządzenia i Honor 50 będzie wyróżniał się dość nietypowym modułem aparatów na plecach z dwoma dużymi kołami – jednym dla głównej jednostki i drugim dla pomocniczych. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę oryginalnie i choć zapewne nie każdemu przypadnie do gustu, to przynajmniej smartfon jakoś się wyróżnia na tle rywali. Poza tym takie rozwiązanie pozwoliło na zastosowanie naprawdę dużego obiektywu głównego, choć nie wiemy, czy dorówna on temu z Aquos R6 od Sharpa

Smartfony z serii Honor 50 zostaną oficjalnie zaprezentowane już 16 czerwca, ale chińska firma postawiła uchylić już nieco rąbka tajemnicy i ujawniła wygląd tylnego panelu swojego nowego flagowego telefonu.

Honor ujawnia wygląda swojego nowego flagowca. Trudno odmówić mu oryginalności

Telefon na zdjęciu promocyjnym ma trzy dodatkowe aparaty, najprawdopodobniej mamy więc tu do czynienia z modelem Honor 50 Pro+, czyli nieco ulepszonym wariantem Honora 50 Pro i najpotężniejszym telefonem w ofercie firmy. Smartfon na fotografii nie ma napisów wokół głównego obiektywu, ale na innym zdjęciu widać główny aparat o rozdzielczości 100 MP, który równie dobrze mógłby być tym samym 108 MP sensorem co w Honor 50 Pro. Spodziewamy się również szybkiego ładowania 100 W (pierwszego po uniezależnieniu się marki od Huawei) oraz 10-bitowego ekranu wysokiej jakości. Na chwilę obecną szczegóły są jednak dość skąpe, szczególnie jak na tydzień przed oficjalną prezentacją.  

Honor też chce mieć swój składany smartfon. Urządzenie ma zadebiutować w 2021 roku

Trzeba przyznać, że seria Honor 50 zapowiada się naprawdę interesująco i zapewne dostarczy również specyfikację godną flagowców, a co w tym przypadku równie istotne, oczekuje się, że telefony będą miały usługi Google, ponieważ był to główny powód, dla którego marka poszła własną drogą, zamiast pozostać pod skrzydłami Huawei. Oprogramowanie w połączeniu z ewentualnym chipsetem Snapdragon 888 może sprawić, że flagowy Honor 50 stanie się prawdziwym konkurentem dla topowych słuchawek konkurencji, a jeśli przy tym zostanie korzystnie wyceniony, może stać się hitem, ale na potwierdzenie szczegółów będziemy musieli poczekać do środy, 16 czerwca.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Honor ujawnia wygląd swojego nowego flagowca. Trudno odmówić mu oryginalności

 0