Horizon Forbidden West na PC odnosi sukces. Sony może świętować udany debiut

Horizon Forbidden West na PC odnosi sukces. Sony może świętować udany debiut

Horizon Forbidden West zaliczył niezwykle udany start na PC, co widać na rynku amerykańskim. Druga odsłona serii znalazła się wśród dziesięciu najlepiej sprzedających się gier w USA w tygodniu kończącym się 23 marca.

Horizon Forbidden West to kolejny port z PlayStation, który wylądował na komputerach i przynajmniej na Steam zebrał bardzo pozytywne oceny. Jak poinformował dyrektor wykonawczy i analityk branży gier wideo w Circana Mat Piscatella w serwisie X (dawny Twitter), produkcja trafiła na listę 10 najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych w tygodniu zakończonym 23 marca.

Horizon Forbidden West w wersji trafił na listę 10 najlepiej sprzedających się gier w USA.

"Kolejny mocny debiut tytułu Sony na PC... Horizon: Forbidden West był jedną z 10 najlepiej sprzedających się gier na rynku amerykańskim w tygodniu kończącym się 23 marca, po tym jak w poprzednim tygodniu nie znalazł się na liście 100 najlepszych. (Źródło: usługa śledzenia sprzedaży detalicznej Circana, sprzedaż w dolarach)".

Tytuł odniósł sukces w USA mimo braku ogromnej kampanii marketingowej. Warto wspomnieć, że przed 23 marca Horizon Forbidden West w wersji komputerowej nie został umieszczony na szerokiej liście 100 najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych.

Rok 2024 ma szansę być interesujący jeśli chodzi o wydawanie na gier z PlayStation na komputery. 16 maja pojawi się port Ghost of Tsushima Director's Cut i jesteśmy pewni, że to nie ostatnia produkcja, która trafi na tę platformę sprzętową.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Horizon Forbidden West na PC odnosi sukces. Sony może świętować udany debiut

 0