Horyzontalny Lenovo Legion z 16 GB pamięci RAM pojawi się jeszcze w lipcu

Horyzontalny Lenovo Legion z 16 GB pamięci RAM pojawi się jeszcze w lipcu

Nie da się ukryć, że wprowadzenie horyzontalnie zorientowanego interfejsu użytkownika jest odejściem od normy, ponieważ większość telefonów w dzisiejszych czasach jest zaprojektowana z myślą o obsłudze jedną ręką w pionie. Oprócz kilku konstrukcji z poziomą klawiaturą fizyczną, ciężko wskazać inne smartfony, których domyślnie ułożone są w trybie poziomym. Taka innowacja z pewnością zostanie doceniona przez osoby, które i tak obsługują telefon obiema rękami oraz graczy, czy jednak jest ich na tyle, żeby ta konstrukcja nie była zaledwie ciekawostką?

Lenovo Legion to gamingowy smartfon nowym Snapdragonem 865 Plus 5G, wyróżniający się poziomym interfejsem.

Qualcomm właśnie ogłosił ulepszoną wersję swojego flagowego układu Snapdragon 865 SoC, w którym podniesiono taktowanie rdzeni, jak również układu graficznego, a tym samym poprawiono wydajność wydajność. Jeden z pierwszych telefonów, w którym pojawi się Snapdragon 865 Plus 5G będzie pdoukcji Lenovo.. Ten wysokiej klasy smartfon zostanie wprowadzony na rynek jako Lenovo Legion. Legion jest marką Lenovo wyróżniającą sprzęt do gier. W chińskich mediach społecznościowych pojawił się właśnie zwiastun nowego urządzenia, podając przy okazji datę premiery, która przypada na 22 lipca tego roku.

Wcześniejsze pogłoski sugerują, że telefon będzie wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości FHD + z częstotliwością odświeżania 144 Hz, a także 16 GB pamięci LPDDR5 RAM i 512 GB pamięci flash UFS 3.1. Legion ma również horyzontalny interfejs użytkownika z wysuwanym aparatem do selfie i aparatami skierowanymi do tyłu, które obsługują tę unikalną orientację. Lenovo chwali się, że Legion bedzie pierwszym urządzeniem z nowym chipem Snapdragon, jednak na 22 lipca zaplanowano jeszcze jedną premierę. Tego samego dnia Asus ma ogłosić oficjalnie konkurencyjny Asus ROG Phone 3, oparty o ten sam układ.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Horyzontalny Lenovo Legion z 16 GB pamięci RAM pojawi się jeszcze w lipcu

 0