Huawei P Smart 2019 dostrzeżony w bazie Geekbench

Huawei P Smart 2019 dostrzeżony w bazie Geekbench

O Huawei P Smart 2019 mówi się już od kilku dobrych tygodni, a jako europejską datę premiery podaje się styczeń 2019 roku. Teraz smartfon umieszczono bazie Geekbench i chociaż ciężko dostrzec tam jakąś konkretną specyfikację techniczną to dowiadujemy się, że telefon zastąpi dotychczasowy model Huawei P Smart 2018, a jak niektórzy twierdzili wydany w sierpniu Novia 3i znany powszechnie pod nazwą P Smart+. Wersja, jaka pojawiła się na Geekbench to kolejny wariant modelu oznaczonego jako POT-XL1. Zgodnie z udostępnionymi danymi Huawei P Smart 2019 działa na Androidzie 9.0 Pie i posiada 3 GB pamięci RAM, co biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy sprzedawania urządzeń wyposażonych wariant z minimum 4 GB RAM na pokładzie jest dość kiepskim pomysłem.

Huawei P Smart 2019 umieszczono w popularnej bazie Geekbench. Jako datę premiery smartfona wymienia się styczeń 2019 roku.

Huawei P Smart 2019 dostrzeżony w bazie Geekbench

Ponadto całość napędza nieokreślony na stronie ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 1,71 GHz (wcześniejszy wyciek ujawnił, że popularny producent zdecyduje się na umieszczenie dokładnie tego samego procesora co w wersji P Smart+ czyli Kirin 710). Warto podkreślić, że sprzęt uzyskał 1517 punktów w teście jednego rdzenia oraz 5535 w teście wielordzeniowym. Z pozostałych parametrów smartfona trzeba wymienić 6,2-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości Full HD+ i proporcjach 19:9 z wcięciem, podwójne kamery 13+2 Mpix zamontowane z tylnej części obudowy (z przodu dostaniemy pojedynczy 24 Mpix aparat do selfie) , czytnik linii papilarnych również zlokalizowany z tyłu oraz akumulator o pojemności 3320 mAh.

Huawei P Smart 2019 dostrzeżony w bazie Geekbench

Co ciekawe z zaprezentowanych jakiś czas temu renderów wynika, że pod względem wyglądu Huawei P Smart 2019 do bólu przypomina obecnego na rynku Honora 10, aczkolwiek ten drugi posiada niewiele większą baterię 3400. Jaka będzie europejska cena nowego smartfona ze stajni chińczyków? Niestety tego na ten moment nie wiemy podobnie tajemnicą pozostaje ewentualna premiera telefonu w Polsce, chociaż ze względu na swoją popularność Huawei najpewniej zdecyduje się na taki krok. Natomiast jeśli zastanawiacie się nad zakupem smartfona powinniście zapoznać się np. z modelem Huawei P20.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei P Smart 2019 dostrzeżony w bazie Geekbench

 0