Huawei prezentuje najnowsze produkty premium podczas MWC 2024

Huawei prezentuje najnowsze produkty premium podczas MWC 2024

Huawei podczas targów Mobile World Congress 2024 przedstawił najnowsze produkty. W tym roku stoisko Huawei zostało podzielone na strefy: ULTIMATE DESIGN, Fashion Forward, XMAGE, Creation of Beauty oraz Fitness & Health.

Jednym z produktów debiutujących na MWC 2024 jest nowy smartfon Huawei Mate 60 RS ULTIMATE DESIGN, otwarte słuchawki – Huawei FreeClip, czy seria stylowych smartwatchy WATCH GT 4. W zeszłym roku Huawei zaprezentował strategię Fashion Forward, zgodnie z którą marka skupia się na tworzeniu produktów, które także wyróżniają się wyglądem i kreują trendy wzornictwa w branży. Aby wdrożyć tę strategię w życie firma utworzyła już trzy Centra Badań Estetycznych: w Paryżu, Mediolanie i Londynie.

Na targach MWC Huawei pokazał sporo nowych produktów.

Huawei prezentuje najnowsze produkty premium podczas MWC 2024
 

Owocem tych działań jest m.in. linia urządzeń premium ULTIMATE DESIGN. W 2023 r. zadebiutował w Polsce Huawei WATCH ULTIMATE DESIGN, którego obudowa została wykonana z ciekłego metalu na bazie cyrkonu i ozdobiona wstawkami z 18-karatowego złota. Drugim produktem z tej linii jest Mate 60 RS ULTIMATE DESIGN o unikatowej, ceramicznej obudowie w kolorze czerwonym.

Na tym jednak nie koniec modowych elementów, ponieważ warto także zwrócić uwagę m.in. na HUAWEI FreeClip – słuchawki w kształcie klipsa, który zdobi uszy, a także HUAWEI WATCH GT 4 – smartwatch cechujący się ośmiokątną kopertą i nawiązujący wyglądem do klasycznych zegarków z półki premium.

Możliwości najnowszych smartwatchy będzie można przetestować w strefie Fitness & Health.

Na targach pokazano też tablet Huawei MatePad Pro 13.2. Urządzenie to umożliwia niezwykle precyzyjne odwzorowanie kreślonych linii, dzięki współpracy z rysikiem Huawei M-Pencil (3. generacji), obsługującym ponad 10 000 poziomów nacisku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Huawei prezentuje najnowsze produkty premium podczas MWC 2024

 0