HyperX prezentuje nową podkładkę gamingową Pulsefire Mat RGB

HyperX prezentuje nową podkładkę gamingową Pulsefire Mat RGB

HyperX , dział urządzeń peryferyjnych dla graczy w HP Inc. poinformował o wprowadzeniu na rynek nowej podkładki gamignowej HyperX Pulsefire Mat RGB. Została ona wykonana z zapewniającej precyzję i kontrolę gęsto tkanego materiału.

HyperX Pulsefire Mat RGB zawiera dynamiczne efekty świetlne RGB z lampkami biegnącymi wzdłuż krawędzi podkładki. Pulsefire Mat RGB posiada dwie strefy oświetlenia, które można dostosować za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY. Podkładka oferuje wbudowaną pamięć, w której można zapisać do trzech profili podświetlenia, jak również wbudowany czujnik dotykowy do łatwego przełączania między profilami. Pulsefire Mat RGB posiada również bezszwowe, antypoślizgowe krawędzie, które zapewniają płaską i jednolitą powierzchnię.

HyperX Pulsefire Mat RGB zawiera dynamiczne efekty świetlne RGB z lampkami biegnącymi wzdłuż krawędzi podkładki.

HyperX prezentuje nową podkładkę gamingową Pulsefire Mat RGB

"Gracze poszukują najnowszego sprzętu, który ulepszy ich stanowisko do gier, a nowa podkładka pod mysz HyperX Pulsefire Mat RGB pozwoli na jego dodatkową personalizację. Pulsefire Mat RGB uzupełnia szeroką ofertę produktów RGB firmy HyperX, umożliwiając graczom personalizację ich konfiguracji za pomocą dostosowywanego oświetlenia w zestawach słuchawkowych, klawiaturach, mikrofonach, myszach i podkładkach pod mysz" - powiedział Marcus Hermann, Director of PC gaming w HyperX.

Powierzchnia gamingowej podładki pod mysz cechuje się gęsto tkaną tkaniną pomagającej w precyzyjnej grze, a antypoślizgowa gumowa podstawa oferuje stabilność. Pulsefire Mat RGB dostępna jest w rozmiarze XL i można ją wygodnie zwinąć w celu łatwego przenoszenia. Podkładka objęta jest dwuletnią gwarancją. HyperX Pulsefire Mat RGB jest początkowo dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych w cenie 49,99 USD za pośrednictwem sklepu Best Buy.

Specyfikacja podkładki:

  • Materiał: tworzywo sztuczne, guma
  • Rozmiar: XL
  • Szerokość: 900 mm
  • Długość: 420 mm
  • Grubość: 4 mm
  • Waga: 1000 g
  • Tym kabla: z oplotem
  • Długość kabla: 1.8 m

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: HyperX prezentuje nową podkładkę gamingową Pulsefire Mat RGB

 0