Iiyama ProLite B2483HSU-B5/W5 - monitor do biura w czarnej i białej wersji

Iiyama ProLite B2483HSU-B5/W5 - monitor do biura w czarnej i białej wersji

Firma iiyama wprowadza na rynek nowy monitor do pracy biurowej oraz typowych zastosowań domowych. ProLite B2483HSU-B5/W5 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (B5) i rzadko spotykanej białej (W5), dzięki czemu bez problemu wkomponuje się praktycznie w każdą przestrzeń, zarówno nowoczesnego miejsca pracy, jak i domu. ProLite B2483HSU-B5/W5 to pełny 24-calowy monitor w formacie 16:9 z matrycą wykonaną w technologii TN o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Zastosowany tu panel charakteryzuje się węższymi kątami widzenia niż IPS, ale w przestrzeni biurowej stanowić może to jego atut, w szczególności kiedy chcemy chronić naszą pracę przed niepożądanym wzrokiem. Jasność wynosi 250 cd/m², a kontrast statyczny 1000:1. Monitor charakteryzuje się bardzo szybkim czasem reakcji na poziomie 1 ms, a jego częstotliwość odświeżania ekranu wynosi 75 Hz, dzięki czemu sprawdzi się także w trakcie okazjonalnego grania, gdzie nie musimy obawiać się smużenia, typowego dla innych matryc. Co więcej, ostrość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach możemy poprawić dzięki funkcji OverDrive.

ProLite B2483HSU-B5/W5 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (B5) i rzadko spotykanej białej (W5), dzięki czemu bez problemu wkomponuje się praktycznie w każdą przestrzeń.

Iiyama ProLite B2483HSU-B5/W5 - monitor do biura w czarnej i białej wersji

Producent zadbał także o nasze zdrowie i urządzenie zostało wyposażone w technologię Flicker-free, która likwiduje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Nie zabrakło funkcji redukcji szkodliwego dla wzroku niebieskiego światła, a ProLite B2483HSU-B5/W5 otrzymał też funkcję Advanced Contrast Ratio, automatycznie dostosowującą kontrast i jasność obrazu do oświetlenia w pomieszczeniu, co ma kluczowe znaczenie podczas grania i oglądania filmów. Mocną stroną ProLite B2483HSU-B5/W5 jest również ergonomia, ponieważ sprzęt wyposażono w szeroki wachlarz regulacji położenia ekranu. Stopka z regulacją wysokości umożliwia dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji, a rotacja pozwala na zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Do dyspozycji użytkownika są trzy wejścia sygnału: analogowe VGA oraz cyfrowe HDMI i DisplayPort, a także dwa porty USB. Monitor nie zawodzi także w kwestii audio, ponieważ oferuje gniazdo na słuchawki oraz wbudowane głośniki stereo, które przydadzą się przy codziennej pracy.Sugerowana cena detaliczna wynosi 699 zł. Więcej detali znajdą Państwo na stronie producenta: ProLite B2483HSU-B5 i ProLite B2483HSU-W5. Monitor jest już dostępny w sprzedaży. Obecnie, oba monitory wraz z innymi, wybranymi modelami biorą udział w reaktywowanej promocji Black or White. Trwa ona u partnerów iiyama do 31.03.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Iiyama ProLite B2483HSU-B5/W5 - monitor do biura w czarnej i białej wersji

 0