Informator zdradza datę premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Nie będziemy musieli długo czekać

Informator zdradza datę premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Nie będziemy musieli długo czekać

Zgodnie z najnowszymi plotkami, rozszerzenie Cyberpunk 2077 Phantom Liberty (polski tytuł Widmo Wolności), czyli jedyny tego typu dodatek dla ostatniego hitu od CD Project Red, zostanie wydane za dwa miesiące.

Ujawnił to wczoraj Tyler McVicker, który znany jest w sieci przede wszystkim jako informator od Valve, ale w zeszłym roku udowodnił, że ma dostęp do poufnych informacji o Cyberpunku 2077, poprawnie wskazując na prezentację rozszerzenia podczas gali The Game Awards 2022. Donosi on, że Phantom Liberty zadebiutuje w sierpniu - nie zdradził praktycznie nic więcej, ale rozszerzenie zostanie pokazane na tegorocznym Summer Game Fest i prawdopodobnie wówczas będziemy mogli zweryfikować jego informacje. Przypominamy, że Summer Game Fest rozpocznie się 8 czerwca 2023 roku o 21:00 czasu polskiego.

Zgodnie z najnowszymi plotkami, rozszerzenie Cyberpunk 2077 Phantom Liberty, zostanie wydane za dwa miesiące.

Obecnie niewiele wiadomo na temat rozszerzenia Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Nowy dodatek fabularny, który ma być najdroższym jak dotąd rozszerzeniem stworzonym przez CD Projekt Red, zostanie osadzony w nowej dzielnicy Night City o nazwie Godtown i będzie zawierało nową postać o imieniu Reed, której wizerunku użyczył angielski aktor Idris Elba.

Warto wspomnieć, że niedawno pojawiły się inne plotki, które sugerowały datę premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty na przełomie czerwca i lipca, więc najwyraźniej przyjdzie nam poczekać odrobinę dłużej. Jedno jest pewne, debiut dodatki jest bliżej niż dalej. 

Cyberpunk 2077 jest dostępny na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S i Xbox One, ale dodatek Phantom Liberty ominie starsze konsole, które były tak problematycznie przy debiucie podstawki i trafi tylko na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Informator zdradza datę premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty. Nie będziemy musieli długo czekać

 0