iPhone 15 Pro - pewnych kolorów zabraknie, ale będą też nowe. Jest coś dla fanów szarości

iPhone 15 Pro - pewnych kolorów zabraknie, ale będą też nowe. Jest coś dla fanów szarości

Premiera serii iPhone 15 jest tuż za rogiem. W związku z tym poznajemy coraz bardziej szczegółowe informacje na temat kolejnej generacji smartfonów od Apple. Tym razem pojawiły się doniesienia o wersjach kolorystycznych modeli z linii Pro. Pewnych znanych kolorów zabraknie, jednak zastąpią je nowe opcje.

Apple kombinuje z kolorami iPhonów 15 Pro

Nie da się ukryć, że oferta smartfonów Apple jest bardzo kolorowa. Oprócz klasycznych wersji, jak czerń czy biel księżycowa poświata dostępne są również bardziej przyciągające spojrzenia opcje. Jak pisze serwis 9to5Mac, niektóre znane nam warianty kolorystyczne mogą jednak zniknąć wraz z pojawieniem się serii iPhone 15 Pro.

Według źródła, zabraknąć ma między innymi wersji ze złotym wykończeniem. Nie oznacza to jednak, że oferta Apple będzie uboższa. Złoty wariant zastąpić ma szary, który "odzwierciedla naturalny kolor tytanu".

iPhone - kolory

Według źródła, zabraknąć ma między innymi wersji ze złotym wykończeniem. Nie oznacza to jednak, że oferta Apple będzie uboższa. Złoty wariant zastąpić ma szary, który "odzwierciedla naturalny kolor tytanu". Zniknąć ma także głęboka purpura, w miejsce której wskoczy ciemnoniebieski dostępny oczywiście zarówno dla iPhona 15 Pro, jak i 15 Pro Max. W ramach serii iPhone 15 Pro będziemy mogli zatem wybrać wariant srebrny, gwiezdna czerń, szary oraz ciemnoniebieski.

Podstawowe iPhony 15 - jakich kolorów się spodziewać?

Osoby decydujące się na jednego z podstawowych iPhonów, czyli zwykłą piętnastkę lub model 15 Plus będą mogły wybierać łącznie spośród 5 kolorów, do których należą: czarny, niebieski, żółty, zielony i różowy. Oprócz tego możemy również spodziewać się, że wiosną Apple postanowi nieco odświeżyć ofertę wprowadzając do niej następny kolor. Jaki? Na tę chwilę jeszcze nie wiadomo. Warto w tym miejscu dodać, że według znanych nam informacji, wraz ze smartfonami iPhone 15 do zestawu dołączane będą nowe przewody z oplotem, który będzie pasował do wersji kolorystycznej smartfona.

Premiery serii iPhone 15 oczekujemy już 12 lub 13 września. Wówczas poznamy wszelkie informacje bezpośrednio od samego Apple i przekonamy się, które z pogłosek były zgodne z prawdą. Dowiemy się również czy Apple faktycznie będzie dołączać do zwykłych iPhonów 15 kabel USB-C ograniczony do prędkości USB 2.0 lub jak kto woli starego Lightning.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPhone 15 Pro - pewnych kolorów zabraknie, ale będą też nowe. Jest coś dla fanów szarości

 0