iPhone 16 - takie kolory ma szykować Apple

iPhone 16 - takie kolory ma szykować Apple

Seria iPhone 16 ma być nieco inna również jeśli chodzi o kolory. Jak twierdzi znany analityk, Apple zamierza wprowadzić 2 nowe wersje. Zastąpią one kolory stosowane już w przypadku linii iPhone 15.

Apple może pozmieniać trochę w kolorach jeśli chodzi o tegoroczną serię iPhone 16. Według nowych przecieków firma z Cupertino zamierza wprowadzić 2 nowe opcje. Za szczegóły w tym temacie odpowiada bardzo często cytowany analityk Ming-Chi Kuo. W najnowszym wpisie na swoim profilu X (dawniej Twitter) ujawnił, jak jego zdaniem będzie wyglądała kwestia kolorów zarówno w przypadku podstawowych modeli iPhone 16, jak i serii Pro. Według Kuo iPhone 16 Pro oraz iPhone 16 Pro Max będą dostępne w 4 wariantach:

  • Czarny
  • Biały lub Srebrny
  • Szary (możliwe, że będzie to po prostu kolor naturalnego tytanu)
  • Różowy

Zniknie zatem wersja nazwana "Blue Titanium". Jej miejsce zajmie wariant różowy.

W przypadku podstawowych modeli jakimi będą iPhone 16 oraz iPhone 16 Plus wersje kolorystyczne mają wyglądać następująco:

  • Czarny
  • Biały
  • Zielony
  • Niebieski
  • Różowy

Apple zastąpi więc stosowany w serii iPhone 15 kolor żółty białą wersją. 

Kuo dodał również, że nawet jeśli Apple zachowa któryś z kolorów stosowany w obecnej serii (iPhone 15) to może on wyglądać inaczej. W praktyce można więc spodziewać się po prostu innych odcieni. Wcześniejsze doniesienia z chińskiego serwisu Weibo mówiły o dostępności większej ilości kolorów. Według tych informacji iPhone 16 Plus miałby być dostępny w łącznie 7 opcjach.

W kwestii wyglądu seria iPhone 16 będzie różnić się nie tylko dostępnymi kolorami. Zmiany mają obejmować też ułożenie tylnych aparatów. Jak wynika z przecieków, iPhone 16 i iPhone 16 Plus będą wyposażone w dwa pionowe ułożone aparaty tylne. Co więcej znacząco zmniejszy się też sama wyspa, która w iPhone 16 zajmie niewiele więcej miejsca niż to, które potrzebne jest samym obiektywom.

Na koniec przypomnijmy raz jeszcze, że debiutu serii iPhone 16 należy spodziewać się we wrześniu tego roku, podczas corocznej konferencji Apple. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPhone 16 - takie kolory ma szykować Apple

 0