iPod touch błyskawicznie wyprzedany w USA. Warto pospieszyć się z zakupem

iPod touch błyskawicznie wyprzedany w USA. Warto pospieszyć się z zakupem

Niedługo po tym, jak Apple ogłosiło, że zaprzestaje produkcji iPoda touch i urządzenie sprzedawane będzie tylko do wyczerpania zapasów, sprzęt całkowicie wyprzedał się w Stanach Zjednoczonych. I chociaż przez moment będzie zapewne dostępny jeszcze w innych sklepach, to zainteresowani nie powinni zwlekać zbyt długo.

W chwili pisania tego tekstu nie można kupić żadnej wersji iPoda touch w sklepie internetowym Apple w USA. Nie jest jasne, ile sztuk było w magazynie, ale biorąc pod uwagę, że do wyboru było sześć wykończeń oraz warianty pamięci masowej o pojemności 32 GB, 128 GB i 256 GB, zakładać można, że zapasy były całkiem spore. Sprzęt wciąż dostępny jest w polskim sklepie Apple, ale zapewne taki stan rzeczy nie potrwa długo, więc zainteresowane osoby powinny się pospieszyć z zakupem. 

W chwili pisania tego tekstu nie można kupić żadnej wersji iPoda touch w sklepie internetowym Apple w USA.

 

Apple ostatecznie uśmierca iPoda. To już koniec kultowego odtwarzacza muzyki

Motywy zakupu iPoda touch mogą być w tej chwili bardzo różne. Zapewne część osób od jakiegoś czasu chciała kupić odtwarzacz do osobistego użytku i teraz poczuła się zmotywowana ogłoszeniem producenta. Inne mogą chcieć zachować produkt jako pamiątkę po kultowej linii Apple, która obejmowała dwie dekady. Alternatywnie, klienci ci mogą kupować dostępne egzemplarze jako inwestycję i za kilka lat będą próbować sprzedawać całkowicie zapieczętowane pudełka do iPoda touch w takich miejscach jak eBay jako przedmioty kolekcjonerskie.

Apple twierdzi, że ma w swojej szerokiej rodzinie produktów kilka opcji, które mogą być alternatywą dla iPoda touch. Mowa tu głównie o smartfonach, takich jak ​​iPhone SE 2022, który dostępny jest od ok. 2300 zł, ale można też zdecydować się na urządzenie wyższej klasy, pokroju iPhone'a 13 Pro Max, jeśli pozwala na to nasz budżet. To jednak nie to samo co dedykowany odtwarzacz muzyki, więc jeśli poszukujecie czegoś podobnego z górnej półki, to możecie sprawdzić ofertę Sony czy Fiio. 

Jak obstawiacie, ile czasu potrzeba, aby wymiotło iPoda touch ze sklepów na całym świecie?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: iPod touch błyskawicznie wyprzedany w USA. Warto pospieszyć się z zakupem

 0