ITHardware na Let`s Play Częstochowa 2017 - mini-relacja

ITHardware na Let`s Play Częstochowa 2017 - mini-relacja

Właśnie dobiega końca udział ITHardware na Let's Play Częstochowa. Z tej okazji warto przypomnieć co się działo na tej gamingowej imprezie, a działo się sporo…

Stanowisko ITHardware było wspólnie zorganizowane wraz z MSI Polska, iiyama Polska, Trust Gaming, LC-POWER Polska, oraz Bitdefender Polska. W sobotę odbył się między innymi pokaz ekstremalnego overclockingu przy użyciu ciekłego azotu, kiedy to goszczący u nas Szymon Wójcik (2. najlepszy polski overclocker wg rankingu HWBot) podkręcił i7-7700k na płycie MSI Z270 XPower Gaming Titanium do niebywałych 7,0 GHz. Nie zabrakło prezentacji nowej marki ITHardware for Gamers, z niedawno recenzowanymi na naszych łamach GAMING PRO i ELITE na czele. Ten drugi wyposażony jest m.in. w MSI Z270 Gaming M5, MSI GeForce GTX 1070 Gaming X OC 8 GB i 16 GB szybkiej pamięci RAM Corsair Vengeance DDR4-3000 CL15. Poza tym zaczęła się wtedy także pierwsza część turnieju CS:GO (format 1:1), a także odbył się IT Puzzle - konkurs składania komputera na czas. Najlepszy czas to 28,01s. Z kolei dla maniaków gier wideo odbył się dedykowany quiz polegający na zgadywaniu screenshotów na czas.

W niedzielę natomiast padło rozstrzygnięcie turnieju CS: GO, ponownie odbyły się konkursy i quizy IT Puzzle oraz Jaka To Gra? W tym pierwszym pobito najlepszy sobotni czas aż o bagatela 7 sekund! Co więcej, na naszym stanowisku zagościły cosplayerki i cosplayerzy, spośród których publiczność wyłoniła najciekawiej prezentujących się. Nie zabrakło także konkursu na najciekawiej prezentujące się selfie w towarzystwie naszych uroczych hostess i niemniej milusiego Smoczysława, maskotki MSI. Ogólnie rozdaliśmy cały wór nagród i świetnie się bawiliśmy. Mam nadzieję, że wszyscy odwiedzający nas także.

Wkrótce dołączymy galerię zdjęć tak na stronie, jak i profilu facebookowym, tak więc zachęcamy do śledzenia tego, co się tam dzieje na bieżąco :)

Pokaż / Dodaj komentarze do: ITHardware na Let`s Play Częstochowa 2017 - mini-relacja

 0