Jesteście fanami Dooma i chcecie RTXa 3080Ti? Śpieszcie się!

Jesteście fanami Dooma i chcecie RTXa 3080Ti? Śpieszcie się!

Dzięki współpracy NVIDII z Bethesdą, możecie skorzystać z okazji i zakupić kartę graficzną GeForce RTX 3080 Ti wraz z grą i gadżetami z Doom Eternal. Wszystko dzięki kolaboracji przy tworzeniu aktualizacji do gry, w której już niebawem znajdziemy wsparcie dla RTX - zarówno śledzenia promieni (w tym wypadku będzie to ray tracing odbić), jak i DLSS (Deep Learning Super Sampling). Promocja działa na zasadzie loterii i wygrać może każdy... kto ma do wydania co najmniej 1450 dolarów amerykańskich (doliczyć trzeba również podatki). Po zakończeniu rejestracji, czyli po 6 lipca bieżącego roku, rozpocznie się losowanie. Jeżeli zostaniesz wybrańcem, będziesz mieć niewielką ilość czasu na potwierdzenie chęci kupna omawianego pakietu. Jeśli zrezygnujesz, losowana będzie kolejna osoba. W pakiecie, oprócz pełnej wersji gry Doom Eternal (edycja Deluxe) i karty graficznej GeForce RTX 3080 Ti, znajdziesz mini figurkę Titanium Slayer, koszulkę z nadrukiem, kupon na 100$ do wydania w Bethesda Store oraz podkładkę pod mysz z grafiką z dodatku The Ancient Gods. Omawiana podkładka jest duża. Ma wymiary 40 x 90 cm.

Weź udział w konkursie i zdobądź możliwość zakupu karty graficznej GeForce RTX 3080 Ti oraz ekskluzywnych gadżetów z Doom Eternal.

Zostało przewidzianych tylko 300 pakietów na cały świat. Konkurencja więc duża, a dostępność niska. Nie jest jednak wymagane, by być szybszym od konkurenta, bo losowanie uwzględni wszystkie osoby, które się zgłoszą do 6 lipca br. (konkurs startuje już dziś). Omawiany RTX 3080 Ti to referent lub jak kto woli Founders Edition, a więc mamy do czynienia z całkiem solidną konstrukcją. Jeśli chcesz zapisać się do konkursu i mieszkasz na terenie Polski lub ogólnie Europy, musisz wejść na stronę Bethesdy i zarejestrować bezpośrednio z panelu – tam jak na razie nie znajdziemy promocji, ale warto co jakiś czas sprawdzać czy się nie pojawiła. Mieszkańcy Ameryki Północnej mogą się zapisać już teraz, bo na stronie Bethesdy NA, konkurs widnieje, ale blokada regionalna skutecznie uniemożliwia dostęp osobom spoza omawianego kontynentu.

Doom Eternal ze wsparciem dla ray tracingu i DLSS

Przypomnijmy, że Doom Eternal wyszedł już 20 marca 2020 roku i pomimo przedpremierowych obiecanek, do dziś nie otrzymaliśmy wsparcia dla śledzenia promieni i DLSS. Dlaczego trwało to tak długo? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że gra wygląda wyśmienicie i działa jeszcze lepiej. Jeżeli jeszcze nie graliście, a macie ochotę wypróbować Eternala na własnym sprzęcie, możecie także zaopatrzyć się w Xbox Gamepass, płatną subskrypcję, która aktualnie jest w promocji – 4 zł. Sama aktualizacja gry do wersji RTX nastąpi już 29 czerwca.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Jesteście fanami Dooma i chcecie RTXa 3080Ti? Śpieszcie się!

 0