John McAfee sfingował własną śmierć? Była dziewczyna twierdzi, że John żyje

John McAfee sfingował własną śmierć? Była dziewczyna twierdzi, że John żyje

Kiedy rok temu świat obiegła wiadomość, że John McAfee nie żyje, wiele osób nie mogło uwierzyć, że tak kończy się historia ekscentrycznego programisty i przedsiębiorcy. Do dziś nie wierzy w to jego była dziewczyna, która wyznała w filmie dokumentalnym Netflixa, że twórca oprogramowania antywirusowego nadal żyje. 

John McAfee podobno popełnił samobójstwo w więzieniu w Barcelonie w 2021 roku, wspominając Jeffreya Epsteina przed swoją śmiercią (i dodają,c że jeśli umrze w wiezieniu, to nie z własnej ręki). Co ciekawe Epstein rzekomo również popełnił samobójstwo w więzieniu, ale kamery CCTV poza celą Epsteina „nie działały” - śmierć McAfee w hiszpańskim więzieniu jest zaś jeszcze łatwiejsza do podrobienia. W nowym filmie dokumentalnym Netflix Running With the Devil: The Wild World of John McAfee, była dziewczyna McAfee, Samantha Herrera, wyznała zaś, że ​​kilka tygodni temu odebrała telefon od Johna. McAfee miał jej rzekomo powiedzieć: „To ja, John. Opłacałem ludzi, aby udawać, że nie żyję, ale nie jestem martwy”. Herrera dodała, że John powiedział jej, iż „są tylko trzy osoby na tym świecie, które wiedzą, że wciąż żyję”, po czym poprosił ją, by z nim uciekła.

Była dziewczyna Johna McAfee wyznała w filmie dokumentalnym Netflixa, że twórca oprogramowania antywirusowego nadal żyje. 

John McAfee sfingował własną śmierć? Była dziewczyna twierdzi, że John żyje

W nowym filmie dokumentalnym Netflix Herrera wyjaśnia, że ​​zaczęła spotykać się z McAfee w wieku 18 lat i planowała wyjść za niego mąż. Oboje uciekli z San Pedro w 2012 roku, po podejrzanej śmierci sąsiada McAfee, Gregory'ego Faulla. Herrara powiedziała w filmie dokumentalnym: „Jego wersją tej historii jest to, że ścigają go, ponieważ nie spłacił rządu. Chcieli go skrzywdzić, pozbyć się go”.

McAfee doznał ataku serca w Gwatemali, a Herrera poznała go ze swoim krewnym i wybitnym prawnikiem Telesforo Guerrą, dzięki czemu mógł wrócić do Stanów Zjednoczonych. Jak wyjaśniono w filmie dokumentalnym Running With the Devil: The Wild World of John McAfee, niedługo po przybyciu na amerykańską ziemię McAfee zerwał z Herrerą i poślubił byłą prostytutkę Janice Dyson. 

Dokument wyreżyserował Charlie Russell, który powiedział, że jest zdezorientowany twierdzeniami Herrery, że McAfee nie popełnił samobójstwa i wciąż żyje. Russell wyjaśnia: „Nie wiem, co myślę i nie sądzę, że ona wie. Mówi to, a potem patrzy w kamerę i nie mogę ustalić, czy wierzy, że to prawda, czy nie. Jest kimś, kto był bardzo zły na Johna”. Russell dodał: „Obiecał im wspólne życie i myślę, że byli naprawdę zakochani, pomimo ogromnej różnicy wieku, myślę, że zaproponował jej naprawdę inną przyszłość, a potem dosłownie porzucił ją na granicy i myślę, że to było dla niej bardzo bolesne i zajęło jej lata, aby to przezwyciężyć”.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: John McAfee sfingował własną śmierć? Była dziewczyna twierdzi, że John żyje

 0