Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #1

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #1

No i rozpoczęliśmy! Konkurs Adwentowy z ITHardware startuje już dziś! Mamy też dla Was pierwszą nagrodę i zaczynamy od razu z grubej rury. Nie czekaj i weź udział, by wygrać!

Dzisiejszym partnerem jest Patriot, czyli jeden z najbardziej renomowanych producentów pamięci RAM na rynku. Co jest do wygrania? Zestaw RAM – oczywiście. Jest to Patriot Viper Elite II DDR4 2x 8 GB 3600 MHz CL20. Test zestawu przeprowadzony został przez naszego redakcyjnego kolegę Tomka, dlatego zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym wcześniej artykułem. Jeśli więc akurat rozglądacie się za świetnymi pamięciami do swojego nowego komputera, być może już nie musicie, bo wygrać każdy, kto się bezpośrednio do tego kwalifikuje. Zachęcamy Was także do sprawdzenia naszego Świątecznego Poradnika Zakupowego.

Pierwszy dzień naszego Kalendarza Adwentowego z nagrodami. Dziś mamy dla Was zestaw pamięci RAM Patriot Viper Elite II DDR4 2x 8 GB 3600 MHz CL20.

Konkurs adwentowy - dzień 1

Patriot Viper Elite II to odświeżona wersja cenionych przez wielu modułów pierwszej generacji Viper Elite – poprzednia linia zatrzymała się na taktowaniu 2666 MHz, dlatego to świetny przykład tego, jak daleko zaszła ta branża i sam Patriot. W nowej odsłonie producent zmienił wygląd radiatorów stawiając na prostotę – żadnych gamingowych wstawek RGB LED. Skupiono się zatem na osiągach. Zwiększono maksymalną częstotliwość RAM oraz wprowadzono bardziej pojemne warianty. Dziś macie szanse jedne z nich po prostu wygrać!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Regulamin konkursu znajduje się pod tym samym linkiem. Prosimy się z nim zapoznać. Życzymy powodzenia!

Fundatorem nagrody jest:

Nagroda dnia:

Dzisiejszą nagrodą dnia jest zestaw pamięci RAM DDR4 Patriot Viper Elite II DDR4 2x 8 GB 3600 MHz CL20

Konkurs powstał we współpracy z Patriot

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #1

 0