Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #6

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #6

Szóstego dnia… nikt nie odpoczywa, bo jeszcze bardziej podkręcamy tempo. Dzisiaj do wygrania jest monitor iiyama G2440HSU-B1, a jeśli znudziło Wam się patrzenie ciągle na ten sam ekran, skorzystajcie z okazji i trzymajcie kciuki, bo wygra tylko jeden z Was!

Jednym z niekwestionowanych liderów na rynku monitorów jest iiyama. Tego nawet nie trzeba co poniektórym przypominać, ale i tak warto! Dziś w kalendarzu adwentowym pojawia się bowiem sprzęt tej firmy, a do czynienia mamy z iiyama G2440HSU-B1, czyli monitorem IPS o przekątnej 23,8”, rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), odświeżaniu 75Hz z FreeSync oraz kontraście statycznym na poziomie 1000:1.

Szósty dzień naszego Konkursu Adwentowego to kolejna nagroda! Tym razem do wygrania jest monitor iiyama G2440HSU-B1

Konkurs adwentowy dzień 6

Recenzja G2440HSU zdążyła pojawić się już na naszym portalu, a jeśli chcecie zapoznać się z osiągami tego monitora, odsyłamy do lektury. Jeśli jednak tu zostaliście, to wspomnimy tylko jedną rzecz. Urządzenie wychyla się w swojej klasie przed szereg, a Wy możecie go mieć zupełnie za darmo. Wystarczy oczywiście wygrać w naszym konkursie.

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa trzy dni. Życzymy powodzenia!

Fundatorem nagrody jest:

Nagroda dnia:

Dzisiejszą nagrodą dnia jest monitor iiyama G-Master G2440HSU-B1 Black Hawk.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #6

 0