Kingston chwali się imponującym kamieniem milowym odnośnie sprzedaży modułów RAM

Kingston chwali się imponującym kamieniem milowym odnośnie sprzedaży modułów RAM

Kingston Technology działa w branży pamięci RAM od dłuższego czasu, będąc największym niezależnym producentem modułów pamięci DRAM (według danych sprzed kilku lat kontroluje dwie trzecie tego rynku). Teraz amerykańskie przedsiębiorstwo pochwaliło się nie lada osiągnięciem. 

W 2002 roku firma Kingston zaczęła wypuszczać moduły dla entuzjastów pod nazwą Kingston HyperX, oferując wysokowydajne opcje podkręcania dla graczy komputerowych i twórców. W 2021 roku, po sprzedaży HyperX firmie HP, linia została przemianowana na Kingston FURY. Firma nadal znajduje się w czołówce możliwości OC modułów DRAM, bijąc kolejne rekordy.

Kingston pochwalił się, że dostarczył na rynek ponad 100 milionów modułów, które można podkręcać.

Test Kingston FURY Beast RGB Special Edition 2x8 GB 3200 MHz CL 16. Dobry RAM DDR4 do białego peceta

Niedawno producent wprowadził na rynek moduły Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM klasy serwerowej typu plug-and-play, które można podkręcać, z dożywotnią gwarancją. Firmowe moduły pamięci Kingston FURY BEAST DDR5 i szybkie moduły pamięci Kingston FURY Renegade DDR5 niedawno otrzymały też białe warianty, co jest ukłonem w stronę osób, które składają komputery w tym kolorze. 

100 mln kości RAM z opcją OC

Teraz Kingston pochwalił się, że dostarczył na rynek ponad 100 milionów modułów, które można podkręcać, umacniając swoją pozycję jednego z liderów rynku pamięci RAM. „Kingston dokłada wszelkich starań, aby projektować i wytwarzać produkty, które oferują konsumentom niezrównany styl i wydajność” — powiedziała Kristy Ernt, kierownik biznesowy DRAM w firmie Kingston. „Ten kamień milowy świadczy o wiodącej pozycji firmy Kingston na rynku, wspieraniu użytkowników w każdym segmencie naszej branży poprzez zapewnianie renomowanej obsługi klienta i produktów najwyższej jakości i niezawodności. Osiągnięcie tego wymaga całego zespołu, za co dziękujemy i dzielimy się tym z naszymi partnerami, dostawcami i klientami”.

Test Kingston FURY Renegade 2x16 GB 7200 MHz CL 38. Zawrotnie szybka pamięć DDR5

A jeśli szukacie nowej pamięci RAM do swojego PC, to polecamy zapoznać się z naszymi testami zestawów Kingston FURY Beast RGB Special Edition 2x8 GB 3200 MHz CL 16 i Kingston FURY Renegade 2x16 GB 7200 MHz CL 38.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kingston chwali się imponującym kamieniem milowym odnośnie sprzedaży modułów RAM

 0