Kolejne dowody potwierdzają, że Rockstar wyciął fabularne DLC z GTA V, wspominają też o Bully 2

Kolejne dowody potwierdzają, że Rockstar wyciął fabularne DLC z GTA V, wspominają też o Bully 2

Grand Theft Auto V, w odróżnieniu od poprzedników, nigdy nie otrzymało rozszerzenia fabularnego, choć wydaje się, że takowe było w planach Rockstara, co zdaje się potwierdzać najnowszy przeciek. 

Kilka dni temu do sieci wyciekł plik bazy danych programu GTA V, ujawniając kilka ciekawych informacji na temat gry, o czym poinformował użytkownik X/Twittera, niejaki Liam. Plik (zawierający m.in. ciąg znaków powiązany z Trevorem i plecakiem odrzutowym) dodatkowo potwierdza, w jaki sposób wycięto fabularne DLC i najprawdopodobniej przerobiono jego zawartość pod kątem GTA Online. W tym momencie jest bardziej prawdopodobne niż kiedykolwiek, że dodatek Doomsday Heist do GTA Online oferował zawartość, która miała znaleźć się w fabularnym rozszerzeniu.

Plik potwierdza, że z gry wycięto fabularne DLC i najprawdopodobniej przerobiono jego zawartość pod kątem GTA Online.

Co ciekawe, nowy wyciek z Grand Theft Auto V również zdaje się potwierdzać prace nad Bully 2, jako że gra jest wymieniona w jednym z ciągów znaków w pliku bazy danych. Od dawna krążą pogłoski o istnieniu tej gry, ale biorąc pod uwagę, że Rockstar Games w pełni skupia się na GTA 6, jest mało prawdopodobne, że w najbliższym czasie pojawi się druga odsłona tego tytułu z 2006 roku.

Grand Theft Auto V jest już dostępne na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One i Xbox 360 na całym świecie i stała się jedną z najpopularniejszych gier w historii, rozchodząc się w 190 milionach egzemplarzy na całym świecie. Kolejna odsłona serii zostanie oficjalnie zaprezentowana na początku przyszłego miesiąca wraz z nowym zwiastunem i jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier w historii, więc na Rockstar ciąży naprawdę duża presja, ale studio raczej nie zawodzi jakością swoich tytułów. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kolejne dowody potwierdzają, że Rockstar wyciął fabularne DLC z GTA V, wspominają też o Bully 2

 0