Koniec aktualizacji dla Mass Effect: Andromeda

Koniec aktualizacji dla Mass Effect: Andromeda

Firma BioWare właśnie potwierdziła na oficjalnym blogu, że ich tegoroczna produkcja Mass Effect: Andromeda nie otrzyma już żadnych aktualizacji do trybu single-player.

Mass Effect: Andromeda to tytuł z niezwykle turbulentną historią jeśli chodzi o produkcję. Odzwierciedleniem tego wydają się być także niezwykle podzielone opinie na temat jakości samej gry. Andromeda legitymizuje się średnią ocen 71% na Metacritic, co stanowi znaczny spadek formy porównując to do 91, 96 i 93% jakimi mogą szczycić się trzy pierwsze części serii. Tak czy inaczej, studio BioWare Montreal odpowiedziane za ostatnią odsłonę ME (oddział z Edmonton pracuje teraz nad Anthem) zostało ostatnio przeorganizowane w poboczną filię firmy i skonsolidowane z EA Motive. To nie koniec złych wieści dla fanów serii, BioWare właśnie ogłosiło, że Andromeda nie otrzyma już żadnych uaktualnień do trybu single-player.

Aktualizacja 1.10 była zatem ostatnią planowaną łatką dla gry. Nie powstaną żadne kolejne patche do kampanii, ani DLC poszerzające fabułę. Jedyne, na co można będzie liczyć to wsparcie trybu multiplayer oraz cykliczne wprowadzanie nowej zawartości tamże. Starania BioWare w załataniu gry zostały dostrzeżone przez recenzentów z całego świata, aczkolwiek według wielu z nich nadal jest to rozczarowująca odsłona serii, która cierpi najbardziej z powodu słabego scenariusza oraz nużących misji. Podobne odczucia miał redakcyjny kolega, Daniel Górecki w naszej recenzji gry i choć nie wystawił jej negatywnej noty, uznał ją za rozczarowanie, szczególnie w porównaniu do tytułów pokroju Horizon: Zero Dawn.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Koniec aktualizacji dla Mass Effect: Andromeda

 0