Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #8

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #8

Kontynuujemy nasz ekscytujący Konkurs Adwentowy, w którym codziennie do wygrania jest nowa nagroda. Co można zgarnąć dziś? Myszkę gamingową Genesis Krypton 555 oraz podkładkę Genesis Carbon 500 MAXI!

 

 

Nagroda - Genesis Krypton 555 + podkładka 500 Maxi

Genesis Krypton 555 to świetna myszka gamingowa, którą mieliśmy już okazję dla Was przetestować. Gryzonia chwaliliśmy za solidną konstrukcję, niską wagę, świetnej jakości przełączniki Kailh GM 4.0, dobrze skalibrowany sensor optyczny PixArt PMW3333, szerokie możliwości personalizacji w dedykowanym oprogramowaniu, wzorowe osiągi oraz przewód typu Paracord, którego dziś brakuje nawet w zdecydowanie droższych myszkach! Fundator nagrody - Genesis - do myszki dorzuca dodatkowo niskoprofilową podkładkę 500 Maxi o wymiarach 90 x 45 cm, która została wykonana z wysokiej jakości tkaniny i gumowanej podstawy antypoślizgowej. Jak zdobyć ten świetny zestaw?

Genesis Krypton 555 + 500 Maxi

Jak wygrać?

Jak wygrać myszkę Krypton 555 i podkładkę 500 Maxi? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 12 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagrody jest:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #8

 0