Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #5

Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #5

Witajcie! Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wracamy do Was, drodzy czytelnicy, z naszym corocznym konkursem adwentowym. Codziennie nowa nagroda!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was nagrody o łącznej wartości ok. 20 tys zł. Do zdobycia będzie sprzęt komputerowy (w tym karty graficzne i procesory), akcesoria gamingowe, nośniki danych, urządzenia sieciowe, systemy audio i oczywiście monitory. Dziś zgarnąć możecie nie jedną, ale aż dwie nagrody! Dwóch zwycięzców zdobędzie po jednym routerze TP-Link Archer AX55.

Pragniemy również przypomnieć, że już działa nasz gwiazdkowy poradnik prezentowy, który tworzymy w oparciu o sprawdzony sprzęt z różnych kategorii i z różnych segmentów cenowych. Prezenty na święta to często ciężki orzech do zgryzienia i wielokrotnie zastanawiamy się, jakie będą odpowiednie. Jeśli szukasz pomysłu na sprzęt lub gadżet elektroniczny, sprawdź nasze zestawienie!

Konkurs adwentowy

Nagroda #5 - 2x router TP-Link Archer AX55

TP-Link Archer AX55 zdążył już pojawić się u nas testach. W recenzji chwaliliśmy sprzęt za solidne wykonanie i design, świetne prędkości w przy wykorzystaniu połączenia bezprzewodowego w standardzie Wi-Fi 6 (ax), bardzo dobrą wydajność w standardzie Wi-Fi 5 (ac), wyposażenie w postaci pakietu HomeCare z wbudowanym antywirusem i kontrolą rodzicielską, proste oprogramowanie i rzecz jasna możliwość podłączenia nośnika danych przy pomocy USB 3.0.

TP-Link Archer AX55 to router w standardzie AX3000, co oznacza, że oferuje wsparcie dla 802.11 ax o łącznej prędkości dochodzącej do 2976 Mb/s w obu pasmach, do 2402 Mb/s w ramach 5 GHz i do 574 Mb/s w 2,4 GHz. Za jego zasięg odpowiadają cztery zintegrowane anteny wspierane m.in. przez technologię kształtowania wiązki. Kolorowanie BSS zapewnia z kolei płynne i stabilne połączenia, redukując zakłócenia sygnału generowane na przykład przez sieci bezprzewodowe rozgłaszane w sąsiednich mieszkaniach. Urządzenie ma gigabitowy port WAN, cztery gigabitowe porty LAN do połączeń przewodowych oraz port USB 3.0 służący do udostępniania plików w sieci czy też podłączenia drukarki.

Co zrobić, żeby wygrać?

Jak wygrać podkładkę i stację dokującą? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 8 grudnia 2023 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #5

 0