Konkurs adwentowy z ITHardware 2018 - weź udział i wygraj prezent. Dzień 23

Konkurs adwentowy z ITHardware 2018 - weź udział i wygraj prezent. Dzień 23

Na tej stronie będziemy prezentować listę wyników, na każdy ukończony konkurs.

Zwycięzców prosimy o kontakt drogą e-mailową na adres: adrian.furmaniak[małpka]ithardware.pl, gdzie prosimy o udostępnienie danych adresowych wraz z numerem telefonu dla kuriera w celu ustalenia szczegółów wysyłki.

 

Dzień#15

Router Edimax AC2600 wygrywa Damian D - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#14

 HyperX Predator RGB 8 GB DDR4 2933 MHz CL15 wygrywa Jan S - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#13

Słuchawki Roccat zgarnia Mateusz B - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#12

Żarówkę RGB TP-Link Smart Bulb LC130 wygrywa Jakub K - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#11

Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750 W wygrywa Łukasz J - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#10

Klawiatura gamingowa  CA Goliatha CA-1416  wędruje do Krzysiu K - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#9

Gigabyte Aorus Figurka + pakiet gadżetów wygrywa Jakub M - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#8

 Sprzęt od MSI wygrywa Szymon M - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#7

Słuchawki HyperX Cloud Stinger Wireless wygrywa Patrycja W - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#6

Mini komputer ZOTAC ZBOX RI531 PLUS wygrał Stefan S! - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#5

Mysz  Roccat Tyon w kolorze białym wygrał Daniel S! - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#4

Router TP-Link M7650 wygrała Zuzanna! - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#3

Słuchawki bezprzewodowe Audictus Winner wygrał Marcel K - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

 

Dzień#2

Dysk SSD marki Kingston KC1000 o pojemności 240 GB wygrał Jakub W - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

Dzień#1

Procesor  AMD RYZEN 7 2700X 3,7 GHz BOX (YD270XBGAFBOX) wygrała Marika K - Gratulujemy.  Wysłany został do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz prośbę o dane do wysyłki.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware 2018 - weź udział i wygraj prezent. Dzień 23

 0