Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #14

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #14

Dziś w naszym Konkursie Adwentowym do zgarnięcia są słuchawki Genesis Radon 800. Wysokiej jakości sprzęt może być twój, jeśli weźmiesz udział i wygrasz!

 

 

Nagroda - słuchawki Genesis Radon 800

Słuchawki Genesis Radon 800 już dla was przetestowaliśmy i sprzęt chwaliliśmy za wysoki komfort użytkowania, uniwersalność, lekką konstrukcję, rozrywkowe, ciepłe brzmienie, wsparcie dla wirtualnego dźwięku przestrzennego oraz całkiem niezłe wyposażenie - w tym dodatkowe, materiałowe pady. Genesis Radon 800 to słuchawki z mikrofonem, które świetnie sprawdzą się w gamingowych sesjach. 40-milimetrowe, neodymowe przetworniki zapewnią znakomity dźwięk, a dwa interfejsy (minijack i USB) wysoką kompatybilność z różnymi urządzeniami. Co zatem należy zrobić, by wygrać?

Jak wygrać?

Jak wygrać słuchawki Genesis Radon 800? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 17 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #14

 0