Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #2

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #2

Dziś drugi dzień naszego corocznego Kalendarza Adwentowego, a zatem konkursu, w którym codziennie, przez 24 dni, do zgarnięcia jest nagroda. Dziś do wygrania wysokiej jakości router z Wi-Fi 6 TP-Link Archer AX55 o wartości 395 zł!

 

 

Nagroda - router TP-Link Archer AX55

TP-Link Archer AX55 to nowoczesny router obsługujący standard Wi-Fi 6 (ax) i świetnie nada się tam, gdzie wykorzystywane jest szeropasmowe, światłowodowe połączenie z internetem. Mieliśmy już przyjemność testować ten model i chwaliliśmy go za solidne wykonanie, design, znakomite prędkości w Wi-Fi w standardzie 802.11ax oraz 802.11ac, proste i intuicyjne oprogramowanie, aplikację mobilną, stabilność pracy oraz wyposażenie w postaci dedykowanego portu USB 3.0, które przyda się podczas tworzenia prywatnej chmury. Cóż więcej powiedzieć, gra jest jak najbardziej warta świeczki, bo sprzęt jest doskonały!

Jak wygrać?

Jak wygrać router TP-Link Archer AX55? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 5 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagrody jest:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #2

 0