Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #4

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #4

Dziś 4 grudnia i choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę zostało, my kontynuujemy naszą serię konkursów adwentowych. Dziś prawdziwa bomba! Do zgarnięcia wysokiej jakości słuchawki bezprzewodowe Corsair HS80 WL Carbon o wartości 699 zł!

 

 

Nagroda - słuchawki Corsair HS80 Wireless RGB Carbon

Corsair HS80 Wireless RGB Carbon to wysokiej jakości bezprzewodowy headset dla graczy (słuchawki z mikrofonem), który mieliśmy już przyjemność testować na łamach naszego portalu. Sprzęt zdobył niemal pełny zestaw punktów i odznaczeń, a chwaliliśmy go za bezkompromisową jakość wykonania i użyte materiały, minimalistyczny, wpadający w oko design, szczegółowe brzmienie, obsługę audio Hi-Fi (24bit/96KHz), świetnej jakości mikrofon, obsługę funkcji Dolby Atmos for Headphones, funkcjonalne oprogramowanie, czas pracy na akumulatorze oraz wsparcie dla konsol PS4 i PS5. Dziś zestaw słuchawkowy do zbycia jest za darmo, dlatego życzymy powodzenia!

Corsair HS80 Wireless RGB Carbon

Jak wygrać?

Jak wygrać słuchawki Corsair HS80 Wireless RGB Carbon? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 7 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagrody jest:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #4

 0