Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #7

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #7

"A siódmego dnia odpoczywał" - My odpoczywać zamiaru nie mamy, dlatego lecimy z kolejnym dniem konkursowym, w którym do wygrania jest wysokiej jakości router Mercusys MR80X! Jak go zdobyć?

 

 

Nagroda - router Mercusys MR80X

Mercusys MR80X to świetnej jakości, nowoczesny router klasy Wi-Fi 6, któremu zdążyliśmy się już dokładnie przyjrzeć w naszym teście. Chwaliliśmy go za bardzo wysoką wydajność w ramach pasma 5 GHz, obsługę kanału o szerokości aż 160 MHz, przyjazny interfejs oraz świetną aplikację, działające, najnowocześniejsze zabezpieczenia WPA3, solidne wykonanie oraz niewygórowaną cenę. Mercusys MR80X to bardzo dobry sprzęt. Obsługuje Wi-Fi 6 i posiada aż 4 dookólne anteny o dużym zysku (5 dBi), zapewniające pełne pokrycie zasięgiem w newralgicznych miejscach. Dodatkowo, wyposażono go w aż cztery porty 1 Gbps (3x LAN i 1x WAN) oraz technologie MU-MIMO 2x2:2, Beamforming i OFDMA. Jeśli zatem wasz router niedomaga (w szczególności ten dostarczony wraz z umową abonamentową), warto wziąć udział w naszym konkursie i zgarnąć nowy sprzęt dla siebie!

Jak wygrać?

Jak wygrać router Mercusys MR80X? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 11 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundowała firma:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #7

 0