Konkurs! Weź udział i wygraj peryferia od KFA2!

Konkurs! Weź udział i wygraj peryferia od KFA2!

Z okazji premiery marki KFA2 w Polsce, ruszamy z miejmy nadzieję pierwszym z wielu konkursów, w którym do wygrania są myszki, podkładki i klawiatura.

Producenta KFA2 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, ale jeśli przespałeś ostatnie kilka lat, to właśnie KFA2 stoi za produkowaniem autorskich wersji kart graficznych i peryferiów gamingowych. Na naszym portalu zdążył pojawić się test myszki KFA2 Slider-01 oraz całe mnóstwo recenzji poszczególnych GPU. Dziś do wygrania jest właśnie omawiana myszka, ale nie zabrakło klawiatury gamingowej KFA2 Stealth-03 oraz podkładki marki iiyama. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że skorzystasz z wcześniej przygotowanego panelu na stronie SweepWidget i wypełnisz wszystkie zadania tam widniejące. Powodzenia!

Z okazji premiery marki KFA2 na naszym rynku, organizowany jest konkurs, w którym do wygrania są dwie myszki Slider-01, klawiatura Stealth-03 oraz dwie podkładki iiyama!

KFA2 konkurs

KFA2 to marka należąca do Galaxy Microsystems, która na początku lutego uruchomiła swoje oficjalne kanały w Polsce. Znana jest przede wszystkim z produkowania wysokiej jakości autorskich kart graficznych, a te z kolei przewijają się przez ITHardware od dłuższego czasu. Jedną z głównych nagród w dzisiejszym konkursie jest myszka Slider-01. Sprzęt bazuje na sensorze Instant A725F o rozdzielczości 7200 DPI i oferuje 8 programowalnych przycisków, przełączniki Boyue oraz podświetlenie RGB, które możemy modyfikować w oprogramowaniu Xtreme Tuner Gear.

Klawiatura natomiast to Stealth-03 i jest to klawiatura mechaniczna na przełącznikach Gaote (Outemu), które wyróżniają się charakterystycznym klikiem. Również i w tym wypadku nie zabrakło podświetlenia RGB, które możemy dostosować do swoich upodobań w aplikacji Xtreme Tuner Gear. Jeszcze raz życzymy powodzenia w konkursie! Regulamin znajdziesz pod tym samym adresem.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs! Weź udział i wygraj peryferia od KFA2!

 0