Konkurs świąteczny: napisz list do Świętego Mikołaja i wygraj komputer Zotac ZBOX

Konkurs świąteczny: napisz list do Świętego Mikołaja i wygraj komputer Zotac ZBOX

Serwis ITHardware oraz Zotac przedstawiają specjalny konkurs świąteczny pt. "Napisz list do Świętego Mikołaja". Nagrodą główną jest ufundowany przez firmę Zotac komputer typu mini-PC, model ZBOX Nano AD10 Plus.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy napisać w komentarzu autorski list do Św. Mikołaja. Najwyżej oceniony komentarz nagrodzimy wspomnianym urządzeniem wraz z darmową wysyłką kurierską. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić rodzinę i znajomych do polubienia właśnie Waszego komentarza :)

Uwaga! W związku z pytaniami o rozstrzygnięcie w przypadku dwóch wpisów o takiej samej liczbie polubień - wprowadzamy nową możliwość zdobycia dodatkowych punktów. Na adres e-mailowy piotr.urbaniak(at)ithardware.pl należy wysłać listę recenzji na ITH, które dotyczą produktów marki Zotac. Jedna wskazana recenzja = jeden dodatkowy punkt. Osoby, które już dodały swój list, mogą zrobić to w każdej chwili - do zakończenia konkursu. Jeśli mimo to nie uzyskamy zwycięzcy, wygra list dodany wcześniej, wg daty widniejącej przy komentarzu.

Na listy do Św. Mikołaja czekamy do 20. grudnia, do godz. 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 48 godzin od zakończenia konkursu.

Nie masz konta? Nie zwlekaj, kliknij w poniższy link i zarejestruj się:

https://forum.ithardware.pl/register/

 

O nagrodzie:

Zotac ZBOX Nano AD10 Plus

Zotac ZBOX Nano AD10 Plus to energooszczędny, biurowo-multimedialny komputer zamknięty w miniaturowej obudowie o wymiarach 127 x 127 x 45 mm. Serce rzeczonego urządzenia stanowi dwurdzeniowy procesor AMD E-350 ze zintegrowaną kartą grafiki AMD Radeon. Ilość zainstalowanej pamięci RAM wynosi 2 GB, a pojemność dysku twardego - 320 GB. Oprócz tego ZBOX posiada także kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi, technologię Bluetooth, pilot zdalnego sterowania i uchwyt pozwalający na instalację za monitorem, do otworów VESA. Wartość rynkowa kompletnego zestawu to około 600 zł.

 

Regulamin:

Konkurs trwa od 11. grudnia 2016 do 20. grudnia 2016 włącznie, do godziny 23:59.

Konkurs jest prowadzony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

 • Zamieszkiwanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 • Ukończony 18 rok życia lub zgoda prawnych opiekunów.
 • Posiadanie zarejestrowanego konta na ITHardware.pl.
 • Wymagane jest polubienie naszego profilu ITHardware.pl na Facebook.com.
 • Uczestnikiem konkursu nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody ani organizatora oraz ich rodziny.
 • W konkursie można wziąć udział tylko raz.
 • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 48 godzin od daty jego zakończenia.
 • Warunkiem udziału w konkursie jest udzielenie komentarza pod niniejszą  stroną konkursową.
 • Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 24 godzin przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.
 • Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.
 • Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 2 dni roboczych od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do organizatora nagród w konkursie.
 • Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.
 • Wygrana oznacza komentarz z największa liczba pozytywnych ocen od innych zarejestrowanych użytkowników serwisu ITHardware.pl
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania konkursu bez powiadomienia uczestników.
 • Organizator konkursu pokrywa wszystkie należności z tytułu przeprowadzenia konkursu, rozliczenia z M.F. i dostarczenia nagród.
 • Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

 

Nagroda jest samplem po testach w redakcjach technologicznych, w związku z czym może nosić minimalne ślady użytkowania. ITHardware oraz Zotac zapewniają jednak, że całość jest sprawna i pełnowartościowa.

 

---AKTUALIZACJA

W związku z rażącym nadużywaniem systemu punktów ujemnych i rozbieżnościami na tym polu pomiędzy uczestnikami, tj. część osób minusuje rywali a część tego nie robi, ostateczne wyniki zostaną wyciągnięte z bazy danych wyłącznie na podstawie otrzymanych plusów. Na zakończenie zostanie zaprezentowane zestawienie podsumowujące oceny wszystkich osób biorących udział. Tym samym można sobie z czystym sumieniem odpuścić szastanie minusami ;)

 

---WYNIKI

https://ithardware.pl/aktualnosci/konkurs_swiateczny_z_firma_zotac_rozstrzygniecie-1573.html

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs świąteczny: napisz list do Świętego Mikołaja i wygraj komputer Zotac ZBOX

 0