Kto chce 60$ na Steam? No jasne, że każdy. Z tą promocją to możliwe!

Kto chce 60$ na Steam? No jasne, że każdy. Z tą promocją to możliwe!

Gigabyte wraz z partnerami zorganizowali świetną promocję dla graczy. Kup wybrane laptopy Gigabyte A5, G5, AERO lub AORUS i zgarnij do 60$ do wykorzystania na platformie STEAM!

Gigabyte'a nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, ale jeśli przespaliście ostatnie trzy dekady przypomnimy, że jest to jeden z największych producentów sprzętu komputerowego na świecie. Wielokrotnie nagradzane laptopy tej marki są aktualnie objęte promocją u trzech partnerów - X-Kom, Morele oraz Media Expert i jeśli zakupisz jeden z modeli, będziesz mógł otrzymać nawet 60$ do wykorzystania na STEAMie. Jak skorzystać?

 

 

  1. Kup jeden z objętych promocją modeli laptopów Gigabyte A5, G5, AERO lub AORUS
  2. Wyślij maila na [email protected] z dowodem zakupu
  3. W mailu zwrotnym, po rozpatrzeniu Twojego przypadku, otrzymasz zestaw kodów (w zależności od modelu laptopa). Promocja obowiązuje już dziś i potrwa aż do 31 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Wejdź do gry i skorzystaj!

Mechanizm promocji jest jak widać bardzo prosty. Po zakupie laptopa A5, G5, AORUS lub AERO XD otrzymasz 4 kody po 10$ każdy, a po zakupie laptopa AERO lub AORUS VE z procesorem 12. generacji, otrzymasz tych kodów 6.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kto chce 60$ na Steam? No jasne, że każdy. Z tą promocją to możliwe!

 0