Kup Cyberpunk 2077 na Xbox One. Wersję na Xbox Series X dostaniesz za darmo

Kup Cyberpunk 2077 na Xbox One. Wersję na Xbox Series X dostaniesz za darmo

Gracze, którzy kupią Cyberpunk 2077 na Xbox One, otrzymają uaktualnienie do Xbox Series X bezpłatnie, gdy tylko będzie gotowe. Ogłoszenie to zostało przekazane dziś rano przez CD Projekt Red na Twitterze . "Gracze nigdy nie powinni być zmuszani do zakupu tej samej gry dwa razy lub płacenia za aktualizacje", powiedział CD Projekt. "Właściciele Cyberpunk2077 na Xbox One otrzymają uaktualnienie Xbox Series X za darmo, gdy będzie dostępne". Cyberpunk2077  zaoferuje cross-buy pomiędzy Xbox One a Xbox Series X. Następnie powiązano informację z ogłoszeniem, które Microsoft zamieścił również dziś rano, podkreślając zapowiedź Smart Delivery firmy. Nowa technologia to coś więcej niż wsteczna kompatybilność, umożliwiając fanom dostęp do "czterech generacji" gier.

Trzeba przyznać, że inicjatywa Microsoftu i natychmiastowe dołączenie do niej Cyberpunk 2077 zasługuje na pochwałę.

"Ta technologia pozwala raz kupić grę i mieć świadomość, że - niezależnie od tego, czy grasz na Xbox One, czy Xbox Series X - dostajesz odpowiednią wersję tej gry na dowolnym Xboxie, na którym grasz", powiedział Microsoft. Producent zobowiązał się do wdrożenia tej funkcji we wszystkich swoich grach Xbox Game Studios i otworzył możliwość uczestnictwa innym programistom. CD Projekt jako jeden z pierwszych ogłosił, że weźmie w tym udział.

Warto zauważyć, że po raz pierwszy CD Projekt ogłosił wersję Cyberpunk 2077  na Xbox Series X. Jakie ewentualne ulepszenia techniczne lub wydajnościowe będą tej wersji? Póki co nie wiadomo. Niezależnie od tego, Microsoft twierdzi, że Smart Delivery pomoże konsumentom zawsze mieć dostęp do "najlepszej dostępnej wersji", nie zważając, na której konsoli Microsoft zdecydują się grać. Fani już odpowiadają, a wielu z nich dziękuje CD Projekt i Microsoftowi za to, że ich decyzja o przejściu do następnej generacji konsoli będzie  znacznie łatwiejsza.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kup Cyberpunk 2077 na Xbox One. Wersję na Xbox Series X dostaniesz za darmo

 0