Kup wybranego laptopa MSI i zgarnij darmowe bezprzewodowe słuchawki

Kup wybranego laptopa MSI i zgarnij darmowe bezprzewodowe słuchawki

MSI organizuje kolejną promocję, w ramach której za zakup produktu popularnego producenta dostaniemy całkiem ciekawy gratis. Otóż, jeśli szukamy laptopa i zdecydujemy się na model z serii Prestige - MSI P65 Creator, MSI PS63 Modern lub MSI PS42 Modern 8RC (z NVIDIA GeForce GTX 1050), dostaniemy całkowicie bezpłatnie bezprzewodowe słuchawki sportowe Jabra Elite Active 65t o średniej wartości 729 złotych. Akcja promocyjna rozpoczęła się 20 maja i potrwa do maksymalnie 2 czerwca lub oczywiście wcześniejszego wyczerpania dostępnych zapasów. Aby załapać się do promocji, należy zakupić laptopa MSI w sklepie uczestniczącym w zabawie, a w tym przypadku są to: mediaexpert, x-com, komputronik, morele.net, bitcomputer, a także proline.pl. 

W ramach promocji za zakup laptopa z serii Prestige otrzymamy całkowicie za darmo bezprzewodowe słuchawki sportowe Jabra Elite Active 65t. 

Kup wybranego laptopa MSI i zgarnij darmowe bezprzewodowe słuchawki

Po dokonaniu zakupu należy udać się bezpośrednio na stronę promocji, gdzie nie tylko uzyskamy więcej informacji, ale również wypełnimy specjalny formularz (jego weryfikacja może potrwać do 30 dni). Jeśli chodzi o przytoczone laptopy, to z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przykładowo, kosztujący 4 763,18 złotych (morele.net) MSI PS42 Modern 8RC wyposażono w 8 GB lub 16 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 256 GB / 512 GB oraz czterordzeniowy procesor Intel Core i5-8250U i kartę graficzną GeForce GTX 1050 Max-Q. Kolejna propozycja, MSI P65 Creator 8RD, posiada sześciordzeniowy Intel Core i7-8750H, 16 GB pamięci RAM, dysk SSD 256 GB, a także GPU NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti z 4 GB pamięcią - notebook wyceniono na 5 499 zł (morele.net). 

Kup wybranego laptopa MSI i zgarnij darmowe bezprzewodowe słuchawki Kup komputer z serii Optimus i zgarnij monitor MSI Optix w specjalnej cenie

Decydując się na zakup tych modeli należy pamiętać, że bardzo dobrze sprawdzą się przede wszystkim w biznesie oraz podczas wszelkich zastosowań multimedialnych, chociaż za sprawą GeForce GTX 1050 powinny bez większego trudu poradzić sobie także z nowszymi grami wideo. Co ważne, nie jest to jedyna akcja organizowana przez MSI i z innych warto jeszcze wspomnieć chociażby o trwającej do 9 czerwca promocji, w której za zakup wybranego komputera marki Optimus dostaniemy monitor Optix MAG271C w cenie 1099 złotych. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kup wybranego laptopa MSI i zgarnij darmowe bezprzewodowe słuchawki

 0