Laptop od MSI i Mercedes-AMG Motorsport już jest. Zobacz relację z pokazu!

Laptop od MSI i Mercedes-AMG Motorsport już jest. Zobacz relację z pokazu!

Nadajemy do was NA ŻYWO! A w zasadzie z lekkim opóźnieniem, bo kilka godzin temu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w oficjalnym pokazie, zapowiadanego na CES 2023 laptopa MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport, który swoją drogą do nabycia jest dziś w przedsprzedaży.

 

Oficjalny pokaz to dowód na to, że MSI nie ma zamiaru się patyczkować, jeśli chodzi o naprawdę hi-endowe urządzenia do gier i tworzenia wymagającej treści lub projektowania 2D/3D. MSI Stealth to znana już chyba wszystkim seria notebooków, ale współpraca z Mercedes-AMG Motorsport to prawdziwy powiew świeżości i nie chodzi już tylko o wydajność, z czego AMG słynie, ale również design.

MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport

Specyfikacja robi wrażenie

I nie da się ukryć, że nowy Stealth został stworzony w oparciu o Motorsport M-AMG. Stonowana stylistyka, materiały premium i wnętrze, które zagwarantuje bezkompromisowe wrażenia z rozgrywki i pracy - to wszystko ma duże znaczenie. A o jakim wnętrzu mówimy w tym wypadku? Na pokładzie znalazł się 14-rdzeniowy procesor Core 13. generacji z serii H (w tym wypadku Core i9-13900H), karta graficzna GeForce RTX 4000 (w tym wypadku GeForce RTX 4070), 32 GB pamięci RAM DDR5-5200 w konfiguracji Dual Channel oraz dysk SSD M.2 PCIe 4.0 o pojemności 2 TB.

Chłodzenie i system audio

Brzmi nieźle, ale to nie koniec. MSI wie, że taki "silnik" potrzebuje odpowiedniego chłodzenia i z tego też powodu zastosował system Cooler Boost 5, na który składają się dwa wentylatory oraz pięć ciepłowodów, mających za zadanie sprawnie odprowadzać nagromadzoną energię w wydajnych podzespołach.

W Mercedesie znajdziemy na przykład system audio Burmestera i z tego też powodu nie mogło zabraknąć czegoś premium również w laptopie. Tym razem postawiono na Dynaudio, czyli aż sześć głośników (w tym cztery niskotonowe), dla zmaksymalizowania wrażeń słuchowych.

 

Nowoczesne dodatki i styl

MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport oferuje przełącznik MUX oraz naprawdę spory akumulator o pojemności 99,9 Wh. Co więcej, liczyć w tym wypadku można na podświetlaną klawiaturę (RGB), łączność Wi-Fi 6E oraz pełny pakiet złączy - 1x Thunderbolt 4 z Power Delivery, 1x USB 3.2 Gen 2 typu A, USB 3.2 Gen 2 typu C z Power Delivery, pełnoprawne HDMI 2.1 oraz RJ45 LAN.

Cena i dostępność

Tak wyposażonego laptopa kupicie w sklepie Morele za 15 399 zł. Warto tutaj dodać, że można nabyć nie tylko samego laptopa, ale też całą masę gadżetów sygnowanych marką Mercedes-AMG, choć przed zakupem sprawdźcie, czy zestaw ten jest dostępny w sprzedaży.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Laptop od MSI i Mercedes-AMG Motorsport już jest. Zobacz relację z pokazu!

 0