Life is Strange? Poznaliśmy listę nowych gier w Xbox Game Pass

Life is Strange? Poznaliśmy listę nowych gier w Xbox Game Pass

Microsoft zaprezentował gry, jakie w styczniu dołączą do usługi Xbox Game Pass. Fani przygodówek szczególną uwagę powinni zwrócić na Life is Strange 2, które trafiło do sprzedaży pod koniec września ubiegłego roku i jest kontynuacją popularnej serii zapoczątkowanej w 2015 roku. Obecnie twórcy udostępnili jedynie pierwszy epizod tej pięcioodcinkowej gry, ale już za kilkanaście dni zadebiutuje następny odcinek. Oczywiście posiadacze Xbox Game Pass otrzymają dostęp do pełnego sezonu. Przy okazji warto wspomnieć, że od grudnia w abonamencie dostępne są dwie poprzednie części, czyli Life is Strange oraz Life is Strange: Before the Storm. Jest to więc idealna okazja do zapoznania się z tymi grami, jeżeli jeszcze nie mieliście takiej okazji. Następną pozycją na liście, która zaszczyciła Xbox Game Pass jest Ark: Survival Evolved.

W styczniu do oferty Xbox Game Pass dołączą m.in. Life is Strange 2 oraz Ark: Survival Evolved.

W skrócie to klasyczny sandboxowy symulator przetrwania inspirowany legendą gatunku DayZ. Natomiast w tym przypadku eksplorację dostępnego świata utrudniają niebezpieczne i ogromne dinozaury. Oprócz tego w nowej propozycji znajdziemy reprezentanta chyba najsłynniejszego symulatora świata - Farming Simulator 2017. Pomimo iż w sklepach dostępna jest już kolejna, lepsza oraz wnosząca o wiele więcej nowinek odsłona to zdecydowanie warto zapoznać się z siedemnastką (zwłaszcza że do dyspozycji oddano aż 250 pojazdów rolniczych). Ostatnią wartą wspomnienia grą jest Just Cause 3, który chociaż przez fanów został mocno skrytykowany to zasługuje na szansę, szczególnie jeśli planujecie ograć czwartą odsłonę.

Usługa Xbox Game Pass w swoim katalogu posiada przeszło 100 zróżnicowanych gier, które powinny bez większego trudu przypaść zdecydowanej większości fanów wirtualnej rozrywki. Co istotne dzięki opcji Xbox Play Anywhere z ofertą mogą zapoznać się również posiadacze komputerów wyposażonych w system operacyjny Windows 10. Dla niezdecydowanych Microsoft przygotował darmowy 14-dniowy okres próbny, wystarczy jedynie posiadać konto Xbox Live. Po tym czasie koszt abonamentu wynosi 40 złotych, aczkolwiek teraz w ramach promocji Xbox Game Pass aktywujemy za złotówkę.

Pełna lista styczniowych gier w Xbox Game Pass:

  1. Life is Strange Complete Season (odcinki 1-5) 
  2. Life is Strange: Before the Storm (odcinki 1-3)
  3. Life is Strange 2: Part 1 (3.01)
  4. Ark: Survival Evolved (3.01)
  5. Farming Simulator 17 (3.01)
  6. Absolver (7.01)
  7. Just Cause 3 (10.01)
  8. Aftercharge (10.01)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Life is Strange? Poznaliśmy listę nowych gier w Xbox Game Pass

 0