Lords of the Fallen zaprezentowany na zwiastunie. Gra wygląda niesamowicie na Unreal Engine 5

Lords of the Fallen zaprezentowany na zwiastunie. Gra wygląda niesamowicie na Unreal Engine 5

Lords of the Fallen został zaprezentowany na zwiastunie, który skupia się bardziej na pokazie możliwości silnika graficznego Unreal Engine 5. Produkcja wizualnie robi ogromne wrażenie.

Lords of the Fallen to reboot wydanej w 2014 gry o tej samej nazwie, którego akcję umieszczono tysiąc lat po wydarzeniach z pierwowzoru. Od pokonania demonicznego boga Adyra minął szmat czasu, ale wróg ma zamiar wkrótce powrócić i ponowie siać strach oraz zniszczenie. Nadzieją pozostaje mroczny krzyżowiec wyruszający w podróż w celu uratowania świata. Ci Games pokazało nowy materiał z Lords of the Fallen podczas wydarzenia GDC 2023, który tym razem skupia się na technologicznej stronie gry. Działa ona na silniku graficznym Unreal Engine 5.0 i efekt jak na razie robi pozytywne wrażenie, zwłaszcza wygląd postaci oraz oświetlenie.

Lords of the Fallen został zaprezentowany na nowym zwiastunie.

Warto wspomnieć, że wykorzystano skany 3D ludzi, by ulepszyć narzędzie dostosowywania postaci. „Gracze mogą tworzyć unikalne twarze i ciała, dynamicznie przechodząc między ogromną gamą kształtów, zanim dopracują najdrobniejsze szczegóły” – powiedział deweloper. Funkcja Chaos Physics w silniku Unreal Engine sprawia, że cały ekwipunek w tym broń porusza się realistycznie podczas walki. Niezwykle krwiożercza postać macha orężem i widać, jak każda część zbroi i peleryny kołysze się w kierunku ataku, a następnie naturalnie osiada z czasem. To drobny szczegół, ale taki, który sprawi, iż gra będzie realistyczna.

Lords of the Fallen korzysta z technologii Lumen z UE 5 i ray tracingu, co gwarantuje dość realistyczne oświetlenie. Ekipa jak na razie umiejętnie korzysta z dobrodziejstw silnika graficznego Epic Games i może to być jedna z najlepiej wyglądających gier w momencie premiery, ale oczywiście z oceną trzeba wstrzymać się do wydania Lords of the Fallen. Produkcja trafi do sprzedaży w 2023 roku na komputery oraz konsole PlayStation 5  i Xbox Series X/S. Inna kwestia czy będzie to udany soulslike, który powalczy z gigantami tegoż gatunku?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lords of the Fallen zaprezentowany na zwiastunie. Gra wygląda niesamowicie na Unreal Engine 5

 0