Mafia 3 otrzyma 3 'obszerne' rozszerzenia - twórcy już nad nimi pracują

Mafia 3 otrzyma 3 'obszerne' rozszerzenia - twórcy już nad nimi pracują

W momencie gdy twórcy gry, która jeszcze się nie ukazała, już się chwalą płatnymi DLC, u większości graczy zapewne może zapalić się lampka ostrzegawcza. Zresztą, niedawno twórcy Ark: Survival Evolved posunęli się do czegoś jeszcze bardziej wątpliwego moralnie.

Mafia III zapowiada się co prawda bardzo ciekawie, ale w niczym nie powinno to takiego zachowania usprawiedliwiać. Niemniej jednak ta gangsterska gra osadzona w latach 60. ma otrzymać 3 dodatki. W  "Faster, Baby!" głównym elementem będą spektakularne wyczyny samochodowe i pościgi, w "Sign of the Times" będziemy rozwiązywali sprawę rytualnych morderstw dokonywanych przez groźną sektę. Z kolei w "Stones Unturned" mamy wspólnie z agentem CIA rozwiązać sprawę "krwawej zemsty, której początki sięgają wojny w Wietnamie". W tych rozszerzeniach otrzymamy także nowe pojazdy, bronie, stroje i będziemy mogli wziąć udział w nowych wyścigach, a wszystko ma być specyficznie dopasowane pod charakter każdego z dodatków.

Na pocieszenie albo zamydlenie oczu, najnowszy tytuł 2k otrzyma także dodatkowe, pomniejsze DLC w formie strojów, broni, dodatkowych opcji modyfikacji samochodów, nowych wyścigów i wielu innych. Będą one dostępne całkowicie za darmo dla każdego, co przypomina zabieg CD Projekt Red z Wiedźminem III.

Miejmy nadzieję, że przygotowywane przez 2K dodatkowe historie będą warte swojej ceny. Jeśli te 3 rozszerzenia pójdą w ślad Serca z Kamienia czy Krwi i Wina, to myślę, że jednak nie będzie powodu do narzekań.

Premiera Mafii III odbędzie się 7 października. Gra będzie dostępna na PC, PS4 i Xbox One.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mafia 3 otrzyma 3 'obszerne' rozszerzenia - twórcy już nad nimi pracują

 0