Marvel's Spider-Man 2 dostanie w marcu nową aktualizację, która doda wyczekiwany tryb

Marvel's Spider-Man 2 dostanie w marcu nową aktualizację, która doda wyczekiwany tryb

Inscomniac Games zapowiedziało nową aktualizację do Marvel's Spider-Man 2, która wprowadzi m.in. tryb Nowa Gra+. Wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje.

Marvel's Spider-Man 2 dostanie nowy update, który doda wyczekiwany tryb Nowa Gra+. Pozwoli on graczom ponownie przejść historię z zachowanym poziomem doświadczenia, odblokowanymi przedmiotami oraz drzewkiem rozwoju. Aktualizacja zawiera ponadto „bardzo pożądane” funkcje i nowe kostiumy. To w zasadzie wszystko, co wiemy, a pełna lista rzeczy, które trafią do gry zostanie opublikowana bliżej premiery łatki. Aktualizacja będzie udostępniona 7 marca.

Marvel's Spider-Man 2 dostanie nową aktualizację 7 marca. Ma ona dodać tryb Nowa Gra+.

Insomniac zdecydowanie nie powiedział ostatniego słowa jeżeli chodzi o Marvel's Spider-Man 2 i nie tylko eliminuje błędy, ale rozwija nowe funkcje. Twórcy chcą przykładowo zaimplementować opcję zmiany pory dnia, a także narzędzia ułatwiające granie m.in. dla osób niesłyszących. Są to na razie plany i nie wiemy, czy przytoczone rzeczy zostaną wdrożone w najbliższej aktualizacji.

Jeśli chodzi o nowe skiny dla głównych bohaterów, zapowiedziano wcześniej trzy skórki zaprojektowane przez aktorkę Rinę Sawayamę (John Wick: Rozdział 4), piłkarza Viniciusa Juniora i kierowcę Formuły 1 Lando Norrisa we współpracy z KidSuper.

Marvel's Spider-Man 2 zadebiutował pod koniec 2023 roku wyłącznie na PlayStation 5. Insomniac Games na razie nie ogłosiło oficjalnie dodatków fabularny, a takowe mogą się pojawić patrząc na to, iż poprzednia część otrzymała ich kilka. Dodatkowo podobno trwają prace nad portem drugiej odsłony serii, który trafi na PC.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel's Spider-Man 2 dostanie w marcu nową aktualizację, która doda wyczekiwany tryb

 0