Marvel’s Spider-Man 2 z przybliżoną datą premiery. Sony ogłasza plany na przyszły rok

Marvel’s Spider-Man 2 z przybliżoną datą premiery. Sony ogłasza plany na przyszły rok

Sony ogłosiło przybliżoną datę premiery gry Marvel’s Spider-Man 2, kontynuacji Marvel’s Spider-Man, czyli hitu z 2018 roku i Spider-Man: Miles Morales z 2020 roku. Kolejna ekskluzywna gra na PlayStation 5 zadebiutuje jesienią 2023 roku.

Sequel od Insomniac Games kontynuuje historię Petera Parkera i Milesa Moralesa, którzy zmierzą się z Venomem - jego pojawienie było krótko zwiastowane w pierwszych dwóch grach. Nadal niewiele wiemy o kontynuacji przygód Pajączka (a raczej Pajączków), ale przynajmniej dowiedzieliśmy się, kiedy mamy spodziewać się premiery Marvel’s Spider-Man 2. Znając jednak realia branży, nie przywiązywalibyśmy się za bardzo do tej przybliżonej daty i nie zdziwi nas, jeśli gra zaliczy opóźnienie do początku 2024 roku. 

Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje na PlayStation 5  jesienią 2023 roku.

Na oficjalnym blogu PlayStation Sony ujawniło swój harmonogram wydawniczy na rok 2023 wykraczający poza kontynuację przygód Spider-Mana. I tak, przygodowa gra akcji napędzana fabułą od Square Enix, czyli Forspoken, zadebiutować ma już 24 stycznia. Dziedzictwo Hogwartu, długo opóźniana przygoda w uniwersum Harry'ego Pottera, wreszcie trafi na PS5 10 lutego i PS4 4 kwietnia. Tymczasem Destiny 2: Lightfall, siódme rozszerzenie do gry, zadebiutuje na PS5/4 28 lutego, a remake Resident Evil 4 trafi na konsole Sony 24 marca. Final Fantasy XVI, które wprowadzić ma ekscytującą, ale i taktyczną walkę, powinno zadebiutować na PS5 w drugim lub trzecim kwartale. 

PlayStation 5 otrzyma w przyszłym roku także nowy sprzęt, zaczynając od konfigurowalnego kontrolera bezprzewodowego klasy premium, czyli Sony DualSense Edge, który zostanie wprowadzony na rynek 26 stycznia w cenie 200 USD (w Polsce 1199 zł). Wreszcie, PS VR2, nowa wersja headsetu do wirtualnej rzeczywistości Sony, będzie kosztować 550 USD (2999 zł), kiedy pojawi się w sklepach 22 lutego.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel’s Spider-Man 2 z przybliżoną datą premiery. Sony ogłasza plany na przyszły rok

 0