Marvel's Spider-Man 3. Wyciekły obrazki, które mają pochodzić z wczesnej wersji gry

Marvel's Spider-Man 3. Wyciekły obrazki, które mają pochodzić z wczesnej wersji gry

Po pozytywnym przyjęciu Marvel's Spider-Man 2 powstanie trzeciej części wydaje się oczywiste. Wyciek z Insomniac Games początkowo nie zdradził na ten temat konkretnych informacji, ale ostatnio pojawiły się obrazki rzekomo pochodzące z wczesnej wersji Marvel's Spider-Man 3.

Spider-Man 3 od Insomniac Games istnieje? Takie informacje krążą po sieci, zaś dowodem mają być udostępnione zrzuty ekranu pochodzące z wczesnej wersji produkcji. Jednak nie pokazują one zbyt wiele, chociaż stylistycznie nawiązują do dotychczasowych odsłon serii. Widać, że to początkowe wydanie, ponieważ miasto przypomina makietę w fazie koncepcji, a nie dopracowaną stolicę Stanów Zjednoczonych.

Do sieci wyciekły zdjęcia, które mają pochodzić z wczesnej wersji Marvel's Spider-Man 3.

?center>

Co ciekawe z przecieku wynika, iż to nie Peter Parker ani Miles Morales przejmą pałeczkę superbohatera, a Cindy „Silk” Moon, która nie jest tak doskonale znana fanom uniwersum jak przytoczeni bohaterowie. Jeżeli o nią chodzi, to została ugryziona przez identycznego pająka co Parker, w efekcie posiada podobne umiejętności co Peter, jednak jej zdolności mają pewne unikalne cechy - ma bardziej zaawansowany zmysł i jest zwinniejsza od Spider-Mana.

Sam wyciek nie zdradza nic konkretnego poza zaprezentowaniem Central Parku i kilku ujęć głównej bohaterki w różnych pozach. Dostrzeżono natomiast, że Silk używa tej samej animacji co Miles Morales, aczkolwiek wynika to z tego, że mamy do czynienia z prototypem. Obrazki pochodzą z dawnego wycieku danych Insomniac Games.

Czy są prawdziwe ciężko jednoznacznie stwierdzić. Jeśli tak wówczas zmiana bohatera byłaby interesującym i zaskakującym posunięciem ze strony deweloperów. Szczególnie że Spider-Man 3 może domknąć całą historię.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Marvel's Spider-Man 3. Wyciekły obrazki, które mają pochodzić z wczesnej wersji gry

 0