Media Expert zapowiada wydarzenie RTX Day. 400 kart GeForce RTX do kupienia w dobrej cenie

Media Expert zapowiada wydarzenie RTX Day. 400 kart GeForce RTX do kupienia w dobrej cenie

Już za kilka dni będziecie mogli kupić karty graficzne GeForce RTX w niskiej cenie. Co więcej, Media Expert, który zapowiada to wydarzenie o nazwie RTX Day, chwali się, że w jednym czasie będzie miał do sprzedania naprawdę sporo egzemplarzy.

Graczom, którzy od przeszło roku próbują kupić karty graficzne NVIDII z serii GeForce RTX, chyba nie trzeba tłumaczyć, jak bardzo deficytowy jest to towar. Co więcej, kiedy w jakimś sklepie pojawi się już kilka sztuk tych modeli, to przeważnie oferowane są one w mocno zawyżonych cenach, niejednokrotnie kilkukrotnie wyższych od sugerowanych przez producenta. A co jeśli powiedzielibyśmy Wam, że już w najbliższą sobotę, 9 października, nadarzy się okazja zakupić te grafiki w naprawdę dobrej cenie?

Media Expert zapowiada wydarzenie RTX Day, w ramach którego w najbliższą sobotę od godziny 10:00.

Media Expert zapowiada wydarzenie RTX Day. 400 kart GeForce RTX do kupienia do dobrej cenie

Media Expert zapowiada wydarzenie RTX Day, w ramach którego w najbliższą sobotę od godziny 10:00 w sklepie w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 22 będzie miał do sprzedania 400 kart GeForce RTX w „jednym czasie, w jednym miejscu, w niskiej dobrej cenie”. Dodatkowo wspólnie z NVIDIA GeForce Polska sklep przygotował dla osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu, dodatkowe atrakcje - w tym „mega konkurs”, ale jego szczegóły mamy poznać wkrótce. 

Media Expert nie zdradził, w jakich cenach sprzedawać będzie te grafiki, więc nie wiemy, czy opłaca się przemierzać pół Polski, by kupić kartę relatywnie taniej, ale jeśli macie znajomych w stolicy, to niewątpliwie warto poprosić ich o przysługę, by sprawdzili to za Was. Spodziewać można się też dużego zainteresowania tą akcją i niestety nie tylko ze strony graczy, ale również górników i spekulantów, więc walka o każdą sztukę może być rzeczywiście zażarta. Tak czy inaczej, jeśli o dłuższego czasu nosiliście się zakupem nowego GeForce'a to może to być naprawdę dobra okazja. 

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Media Expert zapowiada wydarzenie RTX Day. 400 kart GeForce RTX do kupienia w dobrej cenie

 0