Mercusys prezentuje system mesh Halo H50G

Mercusys prezentuje system mesh Halo H50G

Marka Mercusys wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy mesh Halo H50G. System można zakupić w opcji z dwoma lub trzema jednostkami. Urządzenia dedykowane są miejscom, w których istnieje problem z zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej - na przykład w dużym mieszkaniu czy domu jednorodzinnym.

Ilość jednostek mesh zależy od wielkości przestrzeni, na której użytkownik chce korzystać z systemu. Technologia Mercusys Mesh umożliwia utworzenie jednolitego systemu sieci bezprzewodowej i zapewnienie dostępu do sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku mieszkania lub dużego domu - nawet o powierzchni 550 m². Jeśli zaistnieje konieczność całość da się rozbudować o kolejne urządzenia z serii Mercusys Halo. Halo H50G pozwalają na utworzenie jednolitej sieci Wi-Fi o tej samej nazwie sieci i z tym samym hasłem. Wszystkie urządzenia klienckie (telefony, laptopy, tablety) automatycznie przełączają się między jednostkami systemu tak, aby zawsze korzystać z Halo. Mercusys Halo H50G pracuje w standardzie Wi-Fi 802.11ac i pozwala na uzyskanie prędkości do 1300 Mb/s w paśmie 5 Ghz i do 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

Mercusys Halo H50G pracuje w standardzie Wi-Fi 802.11ac i pozwala na uzyskanie prędkości do 1300 Mb/s w paśmie 5 Ghz i do 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

Mercusys prezentuje system mesh Halo H50G

Nowy system mesh Mercusys wyposażono w szereg funkcji i technologii. Jedną z nich jest MU-MIMO, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie jednoczesnego połączenia z ponad setką urządzeń, takich jak np. telefony, komputery oraz urządzenia IoT. Technologia Beamforming wspiera zasięg i stabilność połączeń Wi-Fi. Z kolei funkcja Smart Connect łączy ze sobą pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz poprzez wspólną nazwę SSID, zapewniając tym samym płynną transmisję danych. Mesh został wyposażony także w funkcję ochrony rodzicielskiej, która pozwala na kontrolowanie przeglądanych przez dzieci treści oraz monitorowanie czasu spędzonego w sieci.

Do podłączenia sprzętu niewyposażonego w bezprzewodową kartę sieciową służą, wbudowane w każdą jednostkę Halo, trzy gigabitowe porty Ethernet. Co ciekawe, jeśli na jednej z jednostek Halo wystąpi błąd, system automatycznie przekieruje dane do innego urządzenia, aby nie dopuścić do utraty sygnału i przerwy w dostępie do sieci. Za zestaw zawierający trzy jednostki trzeba zapłacić ok. 420 złotych. Podobnie jak wszystkie inne urządzenia marki Mercusys, również te objęte są trzyletnią gwarancją.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mercusys prezentuje system mesh Halo H50G

 0