Microsoft rozdaje Xbox Game Pass na 5 miesięcy

Microsoft rozdaje Xbox Game Pass na 5 miesięcy

Microsoft przygotował dla graczy świąteczną niespodziankę w postaci darmowego Xbox Game Pass, który rozsyła niektórym użytkownikom All-Star Gold. Warto sprawdzić, czy prezent nie trafił i do Was.

Microsoft wysyła użytkownikom All-Star Gold darmową 5-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass albo Xbox Game Pass Ultimate. Zapewne promocja trafia do osób posiadając aktywny abonament Xbox Live Gold. Wiadomość z kodem wędruje na skrzynkę konsol Xbox. Nie brakowało spekulacji, że akcja to zwykłe oszustwo, aczkolwiek wszystko wskazuje na to, iż podchodzi ona od amerykańskiego przedsiębiorstwa z Redmond. Nie wiemy, czy grupa, która dostaje darmową subskrypcję jest wyselekcjonowana lub przypadkowa, ale warto sprawdzać, czy Microsoft i w naszym przypadku nie zabawił się w Świętego Mikołaja.

Microsoft wysyła szczęśliwcom 5-miesięczny abonament Xbox Game Pass.

Microsoft rozdaje Xbox Game Pass na 5 miesięcy

Należy pamiętać, że subskrypcja będzie kontynuowana, chyba że ją ręcznie anulujemy. Jeśli dostaliście Xbox Live Gold na 5 miesięcy bez opłat, to poinformujcie o tym w komentarzu. Promocje związane z usługą Microsoftu nie dziwią, ponieważ aktualnie nowi użytkownicy mogą kupić miesięczny dostęp do Ultimate za 4 złote (54,99 zł później co 30 dni) lub 4 zł za 3 miesiące za podstawowy abonament (39,99 zł miesięcznie po tym okresie).

Biblioteka Xbox Game Pass jest rozwijana o koleje gry, które zastępują wcześniejsze produkcje i taka wymiana miała miejsce w grudniu. Od 16 grudnia posiadacze Xbox Game Pass mogą Ben 10: Power Trip (PC, konsole, Cloud), Broken Age (PC, konsole, Cloud), Firewatch (PC, konsole, Cloud), The Gunk (PC, konsole, Cloud), Lake (PC, konsole, Cloud), PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay (Cloud, konsole i PC) czy Mortal Kombat 11 PC (konsole, Cloud). To nie wszystko a pełną listę tytułów znajdziecie w oddzielnej wiadomości.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft rozdaje Xbox Game Pass na 5 miesięcy

 0