Abonament GeForce Now RTX 3080 dostępny od ręki

Abonament GeForce Now RTX 3080 dostępny od ręki

Gracze mogą zarejestrować się, aby uzyskać sześciomiesięczne członkostwo GeForce Now RTX 3080 i od razu strumieniować grę w chmurze nowej generacji, począwszy od dzisiaj. Dodatkowy bonus to promocja na NVIDIA SHIELD TV lub SHIELD TV Pro, które można kupić ze zniżką.

Ze względu na zrealizowanie zamówień przedpremierowych, członkostwa GeForce Now RTX 3080 są obecnie uruchamiane praktycznie natychmiast. Gracze mogą zarejestrować się, aby uzyskać sześciomiesięczne członkostwo GeForce Now RTX 3080 i od razu strumieniować grę w chmurze nowej generacji, począwszy od dzisiaj. Warto też sprawdzić cztery nowe tytuły, które w tym tygodniu dołączą do usługi. Nowy rozdział w historii usługi umożliwia przekształcenie prawie każdego urządzenia w platformę do gier, która może odtwarzać nadawane strumieniowo gry z rozdzielczością do 1440p i 120 klatek na sekundę na komputerach PC, natywnym 1440p lub 1600p przy 120 klatkach na sekundę na komputerach Mac oraz 4K HDR przy 60 klatkach na sekundę na urządzeniu SHIELD TV, z bardzo niskimi opóźnieniami.

Od 13 grudnia u wybranych partnerów otrzymamy zniżki na SHIELD TV i SHIELD TV Pro. Ceny kształtują się tak: SHIELD TV Standard – 599 zł lub SHIELD TV Pro – 829 zł.

Abonament GeForce Now RTX 3080 dostępny od ręki

Co więcej, członkostwo zapewnia najdłuższą sesję gry — aż do ośmiu godzin — a także pełną kontrolę nad dostosowywaniem ustawień graficznych w grze oraz środowiska renderowania RTX ON w jakości kinowej w obsługiwanych grach. Ten bonus dostępny jest wyłącznie w te Święta. Od 13 grudnia u wybranych partnerów otrzymamy zniżki na SHIELD TV i SHIELD TV Pro. Ceny kształtują się tak: SHIELD TV Standard – 599 zł lub SHIELD TV Pro – 829 zł. Partnerzy biorący udział w akcji: X-KOM oraz RTV Euro AGD. Dzięki nowemu członkostwu w usłudze GeForce Now RTX 3080, gracze PC na całym świecie mogą grać w rozdzielczości 4K i HDR na telewizorze podłączonym do SHIELD, przenosząc rozgrywkę z peceta na największy ekran w domu. Możemy też skorzystać z kontrolera do gier, podłączając do SHIELD TV kontroler z Xbox One, Series X, PlayStation DualSense lub DualShock 4 i Scuf.

Abonament GeForce Now RTX 3080 dostępny od ręki

Pod koniec zeszłego tygodnia dwie gry otrzymały duże zapowiedzi GeForce NOW, GTFO i ARC Raiders. GTFO wyszło już z fazy wczesnego dostępu. ARC Raiders, darmowa kooperacyjna strzelanka z widokiem trzeciej osoby firmy Embark Studios, pojawi się w GeForce NOW w 2022 roku. W grze, która będzie dostępna na Steam i Epic Games Store, ty i twoja drużyna połączycie siły, aby przeciwstawić się atakowi ARC – bezwzględnego zmechanizowanego zagrożenia z kosmosu. Przy okazji warto wziąć udział w wykorzystującej chmurę, rozgrywce DAF Drive, obsługiwanej przez GeForce NOW i Euro Truck Simulator 2. Ciężarówki nowej generacji DAF XF w popularnej grze Euro Truck Simulator 2  dają każdemu możliwość odbycia wirtualnej jazdy testowej po krótkiej i malowniczej trasie.

Dodatkowo w bibliotece GeForce Now pojawiają się cztery nowe tytuły:

  • The Crackpet Show (nowość na Steam, 16 grudnia)
  • One Hand Clapping (wychodzi z fazy wczesnego dostępu w Steam i Epic Games Store, 14
  • grudnia)
  •  FOREWARNED (Steam)
  •  Inscryption (Steam i Epic Games Store)

Zobacz także:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Abonament GeForce Now RTX 3080 dostępny od ręki

 0