Nie możesz kupić GeForce'a RTX 3080 Ti? NVIDIA rozdaje karty graficzne w specjalnym wyzwaniu

Nie możesz kupić GeForce'a RTX 3080 Ti? NVIDIA rozdaje karty graficzne w specjalnym wyzwaniu

Nie możecie kupić karty graficznej GeForce RTX 3080 Ti? Może w takim razie łatwiej będzie ją wygrać? NVIDIA wystartowała właśnie z ciekawym konkursem, w ramach którego można zdobyć flagowy model producenta, grając w wyzwania związane z opóźnieniami systemu KovaaK i udostępniając zrzut ekranu z wynikiem na Twitterze.

We współpracy z KovaaK i jego deweloperem, The Meta, NVIDIA organizuje „System Latency Challenge”, aby pokazać graczom, jak technologia Reflex wpływa na ich rozgrywkę. Ponadto Zieloni losowo wybiorą 27 zwycięzców, którzy podzielili się swoimi wynikami wyzwania na Twitterze, a do szczęśliwców trafią naprawdę wartościowe nagrody, w tym karty graficzne GeForce RTX 3080 Ti.

We współpracy z KovaaK i jego deweloperem, The Meta, NVIDIA organizuje „System Latency Challenge”, aby pokazać graczom, jak technologia Reflex wpływa na rozgrywkę.

Biorąc pod uwagę, jak trudno jest kupić nową kartę graficzną w sugerowanej cenie detalicznej, miło jest zobaczyć, że NVIDIA w zasadzie rozdaje dziewięć kart graficznych GeForce RTX 3080 Ti Founders Edition. To jednak nie wszystko, co można wygrać w konkursie, ponieważ do zgarnięcia jest więcej nagród, w tym dziewięć monitorów MSI Oculux NXG253R z częstotliwością odświeżania 360 Hz oraz dziewięć superlekkich myszy Logitech Pro X. Aby kwalifikować się do wygrania tych nagród, musicie jedynie zagrać w jeden z wielu trybów „system latency challenge” dostępnych w ramach NVIDIA Experiments i wykonać zrzut ekranu swojego wyniku z tabeli liderów na koniec wyzwania. Następnie udostępnić go na Twitterze z hashtagiem #FramesWinGames i gotowe.

Od 14 do 21 grudnia aplikacja do trenowania celowania Kovaak będzie dostępna za darmo, dzięki czemu gracze mogą wypróbować wyzwania opóźnień systemu NVIDII bez płacenia za to. Ci, którzy chcą dalej grać po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, mogą ją kupić z 50-procentową zniżką do 22 grudnia. Technologia Nvidia Reflex okazała się pomocna, jeśli chcemy zmniejszyć opóźnienia w grach, ale lista gier, które ją obsługują, jest raczej krótka. Prawdę mówiąc, tej funkcji warto używać tylko w szybkich grach, takich jak Apex Legends, Call of Duty: Warzone i Valorant, gdzie refleks ma kluczowe znaczenie.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nie możesz kupić GeForce'a RTX 3080 Ti? NVIDIA rozdaje karty graficzne w specjalnym wyzwaniu

 0