Microsoft Surface Pro 8 wycieka przed oficjalną prezentację. Znamy szczegóły specyfikacji

Microsoft Surface Pro 8 wycieka przed oficjalną prezentację. Znamy szczegóły specyfikacji

Microsoft ma na 22 września zaplanowane wydarzenie, na którym zaprezentuje swoje nowe produkty z rodziny Surface. Chociaż firma oczywiście nie potwierdziła, co zamierza ujawnić za dwa dni, jej materiały promocyjne wskazują, że będzie to m.in. Surface Pro 8.

Zdają się to potwierdzać także najnowsze przecieki z obozu giganta z Redmond, które ujawniają szczegóły specyfikacji urządzenia Surface Pro 8. Jak zauważył portal The Verge, użytkownik Twittera znany jako @Shadow_Leak opublikował grafikę czegoś, co wydaje się oficjalnym materiałem promocyjnym urządzenia. Ten ujawnia, że Surface Pro 8 będzie wyposażony w procesor Intel 11. generacji (co wydaje się oczywiste), 13-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 120 Hz, obsługę Thunderbolt (w końcu) i do tego pozwoli na wymianę dysku SSD.

Microsoft ma na 22 września zaplanowane wydarzenie, na którym zaprezentuje swoje nowe produkty z rodziny Surface.

Po raz pierwszy urządzenie Surface będzie obsługiwać wyświetlacz 120 Hz i Thunderbolt, co otwiera nowe możliwości, m.in. w zakresie grania za pośrednictwem zewnętrznych kart graficznych, ale pozwala też na wiele innych zastosowań. Wyświetlacz urządzenia jest też większy niż 12,3-calowy obecny w Surface Pro 7 i Surface Pro 7+ (ten ostatni model była dostępny wyłącznie dla firm). Wymienny dysk SSD nie jest może nową funkcją, ponieważ był obecny również w Surface Pro 7+, ale będzie niewątpliwie mile widziany w konsumenckim modelu. Zakładać można także, że zgodnie z tradycją, nowy model hybrydy laptopa z tabletem od Microsoftu przyniesie także odchudzenie ramek.

Microsoft zaprezentował Surface Laptop 4 z CPU Intela i AMD

Należy zauważyć, że żadna z tych informacji nie została jeszcze potwierdzona przez Microsoft, ale wydają się one prawdziwe. Na szczęście na weryfikację nie przyjdzie nam zbyt długo czekać, ponieważ oficjalna zapowiedź powinna nastąpić na imprezie Microsoftu za dwa dni wraz z Surface Duo 2, Surface Book 4, Surface Go 3 i odświeżonym Surface Pro X.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft Surface Pro 8 wycieka przed oficjalną prezentację. Znamy szczegóły specyfikacji

 0